Bu Kız Hakkında Ne Düşünürsünüz ?

Arkadaşlar bir kız düşünün ilk sevgilisi sizsiniz kendisi öyle söylüyor ve cinsellik yaşadınız çok tecrübeli ama kimseyle çıkmadım diyor en ufak bir şeyde durmadan ayrılalım bitsin diyor ve ayrılmayı göze alabiliyor bir kız biriyle bir şey yaşadıysa ve o kişi ilki olduysa bırakmamalı olması gereken bu ayrıca kızın yaptığı sorumsuzluklar takmamalar filan suç kızda siz olsanız bu kız hakkında ne düşünürdünüz evlenirmiydiniz yoksa ilerde daha kötü olur diyip ayrılırmıydınız ? Cevaplarınız için teşekkürler

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Hayata cinsellik adına giren tek olmalı, ilk olmalı oda helalin olmalı. Evlilik öncesi ilişkiye karşıyım ayrılmak istiyorsa bırakın ayrılsın.Ama hayatına giren ilk insansanız sizden ayrılmaması lazım seviyorsa. Nihayetinde bir gün evlenecek siz olmazsanız başkasıyla. Sizle bazı şeyleri yaşamışken başkasıyla evlenmesi o kişiye haksızlıktır bunu düşünmesi lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Şimdiden böyleyse ilerde en ufak bir kavgada anneme gidiyorum diye ecden çıkıp başkasının yanına gidebilir. Hayatınız zindan olur. Yol yakınken o da razıyken ayrıl gitsin

0|0
    0|0
  • en küçük bir seyde kaçmayı tercih ediyorsa o kıza ne güven olur nede o kız bir işte başarılı olur sorumluluk sahibi bile olmaz kişiliği bence tam oturmamış o kızın derim.

0|0
    0|0
  • bence yaşadığınız şeyle alakası yok bitirmeyi istiyorsa bitir sen de

0|0
    0|0
  • Ayrılmak istemese süründürürsünüz. Gurursuz dersiniz. Sizin ne istediğiniz belli değil vallahi ya.

0|0
    0|0
  • zamana bırak zaman gösterir. kızlar ilişiklerinde takmıyor gb gözkür çğnkü ilgi bekler gerçekten erkeğin sevgisini ona hissettirmesini bekler ama dozunda

0|0
    0|0
  • 1 seneden fazladır biriyle beraberim bütün ilklerimi onunla yaşadım ama kırıldığım zaman beni bırakır ay ben naparım diye hiç düşüncem olmadı dünyanın sonu değil bence ben sevdiğim için sevdiğim adamla yaşadım her şeyi hiçte pişman olmadım haksız olduğu durumlarda hiç bir zaman kendimi ezdirmedim bunun düşündüğün şeylerle alakası yok yani yinede ilişkini gözden geçir derim belki farkında olmadan gerçekten kırılmasına zemin hazırlıyorsun

0|0
    0|0
  • Boşver kardeş cinselliği katma işin içinede ayrılmak istiyorsa zaten kafasnda bitirmiştr boşna debelenme derim

0|0
    0|0
  • bn bir erkekle yattm die onun kölesi olamam.. öyle bir hata yaparsam eğer br gün yatmak gbi kesnlikle kendmi ezidremem olmaz o zmn benimle sadece yattğı için evlenmiş olur aşık olduğu için ynmda olmasnı isterm bn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hocam Burada Yapman Gereken Bırakmak.Mecburiyet İşte Yapacak Bir Şey Yok.Sana Yalanda Söylemiş Kimseyle Çıkmamışım Diye.

0|0
    0|0
  • Cinsiyet ayırt etmeden götü ve başı oynayan insandan hayır gelmez.

0|0
    0|0
  • ayrılırdım .. ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...