Galatasaray'ın yeni yerli futbolcularını nasıl buldunuz? En çok hangisini beğendiniz?

koray ve veyseli özellikle iyi miydi sizce bence fena değillerdi

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• salih hariç hepsini beğendim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• maçı izledim ama futbolcuları kadar incelemedim

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Veysel Sarı geriden oyun kurma becerisi var Semih-Telles ve Veysel üçlüsünün yapamayacağı şey olamaz

0|0
    0|0
  • Veysel akıl dolu bir gol attı o golü Burak atamazdı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Veysel Sarı Galatasarayda çok başarılı olacaktır maçı izlemedim ama Veysel her sene 35-40 maç oynayan istikrarlı ve başarılı bir oyuncu Salih Dursun bir gelişme kaydedermi bilemiyorum ama beğendiğim bir oyuncu değil

0|0
    0|0
  • Veysel iyi idi kanatta daha çok verim alırız...Alex Telles'in ortalarını güzel buldum...Lucas'ta gelecek var.Salih'e pek şans vermiyorum önünü Veysel rahat keser...Savunmadaki Burdisso güzel sert oynuyor labali değil.Koray'a pek pozisyon kalmadı anca top yuvarladı pas filan ilerde daha net görürürüz...Umut pire gibi mahşallah şut tekniğini geliştirirse beklenmedik anlarda kaleye vurması lazım çok seri...İzzet desen benim adamım torpilli...

0|1
    0|0
  • ne veyseli beğendim ne salihi beğendim alex telles belli bize çok faydası olacak iyi bir oyuncu korayı tam olarak anlayamadım ama iyi çıkar İnşallah

0|0
    0|0
  • İlerleyen zamanlarda hepsinden verim alabiliriz.Salih konusunda konuşmak istemiyorum.

0|0
    0|0
  • Salih bildiğin leş. Gerisi MaşALLAH iyi oynadılar.

0|0
    0|0
  • maçı izlemedim ama ben zaten veyseli çok beğeniyordum korayı hiç izlemedim umarım gs ye tuttarda semihin yanına iyi bir türk savunmacı olur yabancı savunmacılardan sıkıldık artık.

0|0
    0|0
  • Veysel sarı

0|0
    0|0
  • lucası çok beğendim

0|0
    0|0
  • Burdisso dikkatimi çekti tedbirli bir stoper . galatasaraya ilaç olabileceğini düşünüyorum. veysel eskişehirdeki oyununu oynadı bence . hepsi faydalı olacak bence

0|0
    0|0
  • Veysel Sarı

0|0
    0|0
  • salih hariç hepsi iyiydi

0|0
    0|0
  • Bir biri ile hiç oynamamış futbolcular vardı bence çok iyilerdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...