Böyle bir kız hakkında ne düşünürsünüz.?

Diyelim bir kız var sizi cok seven ona karsılık vermediginiz halde yıllarca unutmayan her fırsatta sizi uzaktan da olsa gören ama sizden askına karsılık beklemiyor sadece onu anlamanızı ve arkadasca ya da kardesce de olsa ilgi sevgi göstermenizi istiyor evlilik yuva kurmak gibi hayalleri yok sadece varlıgınızı yanında hissetmek istiyor bunları ögrendiginizde kıza karsı ne tepkiniz olur veya ne düsünürsünüz..?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kaç yaşındasınız bunu bilmiyorum.Ama şu çok yanlış,arkadaşça sevgi evet,ama sevdiğiniz insandan sizi kardeşçe görmesini istemeniz,çok saçma.Çünkü siz,hiç bir zaman onu kardeşçe görmeyeceksiniz,bu nedenle böyle düşünmeniz mantıksız.Ayrıca madem bu kadar seviyorsunuz,neden buralarda ağıt yakmak yerine,alıpta karşınıza konuşmuyorsunuz?İncilerinizmi dökülür,alıp karşınıza konuşsanız,ona karşı hislerinizi,duygularınızı açsanız,daha iyi olmazmı?Bir gurur yüzünden,sonsuza dek kaybetmek daha mı iyi?Bir kez açık açık konuşsanız,belki çok şey değişecek.Demişsiniz ki,ona karşı tepkiniz ne olurdu?O kişin yerinde ben olsam,duruma göre davranırdım,eğer ki az çok hoş bulduğum birisi ise ve hayatımda hiç kimse yoksa,ona bir şans verir,denerdim.Yok,tam tersi daha önce ilgi duyduğum,ama benimle ilgilenmeyen,köprülerin altından sular geçtikten sonra,beni düşünen birisi ise,onunla arkadaş-dost olmaya evet(kardeş demiyorum), ama sevgili olmaya hayır.

1|0
    0|0
    • benim durumum sandıgınız kadar basit degil bu kişi kendisini sevdigimi biliyor ve yaptıgım bir hatadan dolayı benden nefret ediyor bana biraz anlayıslı yaklastıgını görsem konusmaz mıyım benim bu soruyu sorma sebebim belki kendisinden ileriye dönük beklentilerim oldugunu sanıp yaklasmıyorsa bende kendisinden bir beklentim olmadıgını bir sekilde ifade edersem bana yaklasımı degisir mi diye merak ettigimden..

• ben ona gel konusalım desem beni rededer diye cekiniyorum dinleyecegini bilsem saatlerce bile anlatırım asagı yukarı yaptıgım hatadan dolayı duydugum pişmanlıgı biliyor göz göze gelip anlatmasam da arkadasları ve ya sosyal paylasım kanalıyla ona düsüncelerimi anlattım yani yazdım ama tepki vermedi sessiz kaldı..neyse zaman içinde düsünceleri degisir diye umut etmekten baska çarem yok..

• Bence şansınızı deneyin,en fazla sizi reddeder.Reddedilmek her erkeklere özgü değilya.Bir kez,şansınızı deneyin.Ayrıca yaptığınız hata,okuduğum gibiyse,öyle abartılacak bir şey değil.Böyle bir şeye kızmak çok saçma.Hani gurur meselesi yapacak, bir hata yapmış olsanız,bunu anlarım.Ama çok fazla abartmış ve bence kızılacak bir şey değil.Bence reddedilmeyi göze alıp,konuşun.Zaten olumsuz bir yanıt alırsanız,yapacağınız tek şey,size söz hakkı tanımayanı unutmak olmalıdır.Bu da bir çözümdür.

Erkekler Ne Diyor 4

• Ona kötü davranmaz bana olan duygularına saygı duyar ancak asla ama asla benden ilgi beklemesini de söylerdim bende senin duygularına karşılık yok derdim seninle arkadaş olacağım ama benden arkadaşlıktan ötesini bekleme derdim ve sonrasını ona bırakırdım :)

1|0
    0|0
    • ne güzel :)

• Şimdiden çok mutlu olmanı dilerim kardeşim :)

• ins.nerde varsa benim gibi caresiz Allah yardımcısı olsun..

• kesinlikle olmaz diye düşündüğüm biriyse mümkün olduğunca uzak dururum görünmemeye çalışırım çünkü kalp hep daha fazlasını ister daha derin hayallere kapılmasına neden olur benim değil ama onun hayatı zehir olur kimseyi üzmeye hakkım yok.

1|0
    0|0
    • ben böyle daha cok üzülüyorum ama :(

• kendine yazık ediyorsun başka birşey değil inşallah erken farkedersiniz bu durumdan kurtulursunuz yoksa ilerde daha çok pişman olacaksınız özellikle o evlendiğinde.

• hep dua ediyorum evlenmesin diye bunu düsünmek bile istemiyorum ne o evlensin ne ben ömrüm yettigi yere kadar göreyim onu o da yüzüme gülsün ilgilensin biraz cok mu sey isityorum bu hayattan :(

• yani arkadaşlık kurardım...

1|0
    0|0
    • ah keske :)

• tsk ederim yeterince basınızı agrıttım..

• yoo canım estağfurullah...isterseniz ben her zaman buradayım...

• direk pırlanta yuzuk alıp dusunmeden evlenırım

1|0
    0|0
    • bu kadarını beklemiyorum arkadasca sevse razıyım yine :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Nasıl insan aşık olduğu biriyle arkadaş olabilir ki. Kardeşçe sevgi hiç maşuktan beklenir mi. Sevdiğiyle yuva kurma hayali olmaz mı insanın hiç.

Sakın arkadaş gibi kardeş gibi olalımda yeterki yakınımda varlığını hissedeyim demeyin. Bu kendinizi kandırma olur daha çok bağlanırsınız. İnsan sevdiğine kardeş gözüyle bakamaz

1|1
    0|0
    • ben bakamam belki ama ondan gelecek sevkate bile razıyım ben :(

• Ben böyle sevgilere hayran kalıyorum. Ama içinizde kaldığı için bukadar büyük ve güzel bir sevgi. Sevginizin değerini bilin. İçinizde kalsın onada demeyin dua edin hayırlısını dileyin. Ama göz yaşıyla dua edin çünkü içiniz çok yanıyor samimi olursunuz. Bakın nasıl gelişecek olaylar

• biliyor ama duygularımı önceden söylemiştim ama pişman oldum bilmeseydi ona yaklasmak daha kolay olurdu yakınımda olurdu :( ins. güzel gelismeler yasarım onu her gördügümde ilk defa görmüş gibi heyecan duyuyorum dizlerimin bagı cözülüyor sanki nasıl bir ask anlamadım..

• bılmem erkekler bence sımarırı

1|1
    0|0
    • sımarsın ama benden uzak olmasın yeter :)

• Yanlış düşünüyorsunuz,şımarmak kişinin cinsetiyle ilgili değil,karekteriyle ilgilidir.

Yükleniyor...