Mesajlarınız okunursa?

sevgilimin mesajlarımı okumasına sinir oluyorum,

sıkıntım güven konusu değil bana güvendiğini de biliyorum ama bana gelen mesajı sorabilir de benden habersiz okumasına sinirleniyorum

birşey sakladığımı düşünür diye korkuyorum ki öyle birşey yok gerçekten çok seviyorum onu fakat arkadaşlarımla olan her sohbetimi bilmesine gerek olmadığını düşünüyorum o benim sevgilim elbet benim özelimi bilecek fakat arkadaşlarım zaman zaman bana sırlarını söylerler sıkıntılarını anlatırlar onların özelini de öğrenmeye hakkı olmadığını düşünüyorum haksızmıyım sevgiliniz size böyle bir sıkıntısını anlatsa tepkiniz ne olurdu sevgilim bu sebepten hep kırılıyor bana ki alışkanlığından vazgeçiremedim onu

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Rahatsız olmakta haklısın,sadece senin değil başkalarının da özeline girmiş oluyor dediğin gibi. Ben yakın arkadaşıma her şeyimi anlatıyorsam eğer, bunu sevgilisinin okumasını,bilmesini istemem.

0|0
    0|0
    • aynen öyle arkadaşlarına ve ona olan saygımdan dolayı hiç mesajlarını okumadım hatta bu durum onun hoşuna gitmiyor mesajlarını merak etmemem onu üzüyor diyebilirim

Kızlar Ne Diyor 7

• bence çok haksızsın biz kızlar erkeklerin mesajlarını okumaya pek meraklıyız :) mesela bende sevgilimin çoğu mesajını okurum. tabi ondan habersiz telefonunu alıp okumam beraber yanyana okuruz. ayrıca o senın kız arkadaşın ise bence senin özelini bilmeye hakkı olduğunu düşünüyorum :)

0|0
    1|0
  • valla kocamın mesajlarını bile okuyorum :d

0|0
    0|0
  • Haklısın, sana şahsi gelen mesajları okuması çok yanlış. Mesaj okumak nasıl bir güvensizliktir ya. Ben hayatta okumam okutmam da ayrıca.

0|0
    0|0
  • Valla ben noktasına kadar okurum.

Isterse sevgilim de benimkini okusun.

Zaten bizim arkadaslarımıza attığımız mesajları da onların sevgilileri okumadıgı ne maglum?

0|0
    0|0
  • ben telefonunu elime dahi almam 18-20 yaslarındayken bu durumu cok yapardım sonrasında anladımki adam yapmak isteyince her turlu yapıyor kızlar bunu anlamalı bence

0|0
    0|0
    • aynen ayrıca güvenini sarsacak hiç birşey yapmamışımdır.bana güvendiğinide söylüyor fakat durum belirtiğim kimi sorduğumda özür dilerim bir daha olmaz dedi fakat tekrar mesajlarımı okurken yakaladım onu ister istemez merak ediyormuş beni çok seviyormuş filan başladı sonra anlatmaya

• Bunları dersen kızlar şüphe duyar okuyacak çaren yok gibii

0|0
    0|0
  • sende onun mesajlarını oku, senın oldugun duyguyu ona da tattır :d

0|0
    0|0
    • zaten sordu bana neden mesajlarımı merak etmiyor okumuyorsun diye bende ona güvendiğimi ve arkadaşları ile olan özelini bilmeme gerek olmadığını söyledim herkonuda paylaşımını benle yapamayabilir belki bir sıkıntısı olur bana söyleyemez arkadaşına danışır vb durumlar o yüzden okumam okunmasını istemem

• o zaman mesajlarını sil arkadaslarınla ya da baska bıyerden konusun baska care yok

Erkekler Ne Diyor 2

• Annesinin telefonundan konusmustuk biz sevgilimle bir ara buda kim beni aldatıyosun diye 1 hafta konusmamıstık kızları çözmek sudoku çözmekten daha zor bosver kardeş takma <3

0|0
    0|0
  • Sen baştan ipleri onun eline vermişsin ki...

Okursan ayrılırım , ben seninkileri okuyormuyum diycen

0|0
    0|0
Yükleniyor...