Kapat

Beden eğitimi öğretnmenliği düşünmeye başladım

neler gerekiyo spor geçmişim var ama bırakalı 4 5 yıl oluyo özel müsabakalardaa dercelerimde var 173 boyundayım 55 kiloyum esneğim koşabilirim voleybol ve teakwondoda iyiyim lisanslarımda var

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• besyo parkur sınavını geç gerisi kolay beyin aramıyolar rahat ol

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Lisans çıkartmada ne var ki :D sanırsın çok zor bişey .

Türkiye 1-2-3.lük gibi derecen varsa besyoya rahatlıkla girebilirsin.

0|0
    0|0
    • lisans çıkarmak zor demedim ki :D iştederecem yok onu demek istiyorum nasıl gircem

• işte bende dedimki resmi müsabakalarda derecem yok mülakatları zorlucam neler gerekiyo beni çok yanlış anladın

• Müsabakalarda derecem var anladım ben . Nette mülakatları filan var araştır bende tam bilmiyorum mülakatlarını

• Hayırlısı

.

0|0
    0|0
  • Lisans bende de var. Zor bir şey degil. Derece desen arkadaşlarim Avrupa şampiyonu oldu ama hala elde avucta paralari , unleri yok. turkiyede sporcu olmak da hoca olmak da kolay

0|0
    0|0
  • barajı geç biraz spor yap gidersin benim çok tanıdığım gitti maksat fakülte olsun

0|0
    0|0
  • yeteneğin varsa hiç durma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ygsye ardından da besyoya girmen lazım besyoda parkur sınavına giriyorsun. parkurda başarılı olursan ona göre okula girebiliyorsun.

0|0
    0|0
  • Sen spor için dogmusun zaten.Beden egitimi ogretmeni olmaman için engel nedir ki?Bir de soru eklesen iyi olur yoksa sorun kaldırılacak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...