Hiç alışveriş yaptığınız bir mağazada bir tezgahtardan etkilenip tanıştınız mı?

Hepimiz alışveriş yaparken bir sürü insanla konusuyoruz...

hiç alışveriş yaptığınz bir mağazada bir tezgahtadan etkilenip tanıştınız mı..? Sonuç ne oldu..?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• valla pek sallama derim genel itibarıyla prezentabl tipleri secerler etkilenmen dogal ama sosyal olarak sana ne kadar yakınlar onu bilmek önemli olmalı bi masa yada yatak da sen ali o mali derse zevk mevk kalmaz

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• tanıştığım oldu ama bişe olmadı

0|0
    0|1
  • Tanışmadım.

0|0
    0|1
  • Hayır, etkilenmedim de, tanışmadım da.

0|0
    0|0
  • yok olmadı.

0|0
    0|1
  • hayır

0|0
    0|1
  • Etkileşim oldu ama ileriye gidemedi.

0|0
    0|1
  • öncelikle tezgahtar denmiyo artık satış danışmanı :) mecbur insanlarla iletişim içinde olunca isim falan soruyolar tekrar geldiklerinde isimle hitap etmeye başlıyolar falan ama aradaki mesafeyi geçemiyorlar.. siz birinden etkilenip tanışmak istiyorsanız önce bi tanıyın alışveriş yapın ürünle ilgili sorarken isim falan öğrenin önce bi muhabbet edin sonra diğer çalışanlarla arkadaş olun.. genelde iş çıkışı izin gününde buluşalım falan denince hoş olmuyor ama arkadaşlarına söyleyin etkilendiğinizi aracı olması daha faydalıdır şahsi fikrim...

0|1
    0|1
  • İlgimi çeken olmadı

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• genelde bir şey denediğimde yanıma gelip ayyy çok yakıştı diyen yüzü fiziği güzel ama beyni beş para etmeyen hatunlara fena tavım hoca hiç bişey almadan da çıkıp giderim mağzadan :D

1|1
    0|1
    • en iyisini yapmışsın..ben bi kez hatunun fiziğine kanıp almıştım bile..:)

• hacı tanışmadım da, çok kırıtan oldu yeminle:)

0|1
    1|1
    • nasıl kırıtıyolar ? :P

• ahaha bunada bişeyler satmışlar :D

• ya ankarada bi kere atkıyla bere alayım dedim... kızdı tezgahtar. üstünde nike yazıyor. şakasına dedim orijinal değil deme dedim. güldü... sonra üstünde adidas yazan vardı... bak bu da orijinal değil ama diyor. nasıl cilve yapıyor görsen:D

• bir tezgahtarla kısa süreli fırtınalı bir ilişki yaşadım. 2 dakka sürdü

0|1
    0|1
  • Otobüstede etkilendiğin biri olur , Uçaktada , luna parktada. Etkilenmek kolaydır da geri kalanı özellikle tipin çok iyi değilse çok zordur :) Bence o şekilde kız tavlanmaz. Kız tavlamak istiyorsanız sosyal gruplara girmelisiniz. Kurs gibi vb..

0|0
    0|1
  • Özellkle güzel bir giyim mağazasında çalışan seksi erkekler kızların ilgi odağı olmuştur.

0|0
    0|1
  • oldu bir kez hoş bir kızdı ama çok ileri gidemedik benim hayallerim daha büyüktü

0|0
    0|1
  • genelde alisverisi sevmedigimden, musmula suratimla flirt havamda olmuyorum zaten

0|0
    0|1
  • Evet tanıştım ama sadece tanıştım, başka bir şey yapmadım.

0|0
    0|1
  • usta bırak tezgahtarı araban satılıkmı ? :)

0|0
    0|1
  • cok fazla bısı beklememelı

0|0
    0|0
Yükleniyor...