Maç sevdası ne böyle ?

erkekler maçı neden bu kadar seviyor ne çekiyor onları anlamıyorum. Sevgilim tam maç hastası maç olduğu günler kendini sadece ona odaklıyor konuşamıyoruz bile :D Neden böyle ?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• hayatın diğer yönlerini ihmal etmeden futbolu sevmemizin altında neden aramaya gerek yok.. zaten arasanız da bulamazsınız,bizim sizdeki yüzlerce çelişkiyi çözemediğimiz gibi ;)

2|3
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ehehheh benim kızda aynı şeyden dert yanıyordu :D :D Her haftasonu maç izlemeye giderken bana küsüyordu :D

1|0
    0|0
  • Sövmek iyi geliyor ya napalım :D

0|0
    0|0
  • Biz dünyada 3 şeyi sevdik:

1- Anamızı

2- Sevdalımızı

3- Sarı Kanaryamızı :))

1|1
    1|0
  • 1- kafa dağıtıyor

2- stress atıyor

3- seviyor adam, böyle büyümüş...

1|0
    0|0
  • sizin abuk subuk şeylerinizden iyidir en azından heyecan var spor var

0|0
    0|0
  • çünkü o 90 dakika içinde dünya duruyor dert yok kafanda bişey yok düşünmen gereken hiçbirşey yok sadece o 90 dakika ve sen bide Galatasaray oldumu gelip bir yerlerimi kırsan farkında olmam

0|0
    0|0
  • maçı severim ama ilgilenmem.

0|0
    0|0
  • tek tutkum futbol benim

0|0
    0|0
  • Belkide özünü buldugu yer ya da en çok rahat ettiği ortamdır...

0|0
    0|0
  • Cunku asklar yalan dolan, sonu hep huzun husran, geriye kalan yalnizca Fenerbahce sevgisi ulan!

0|0
    0|0
  • hayat aktive olmadan yürümüyo ki futbolda türkiyede 1 numaralı aktivasyon

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• stres attigi icindir.. morelleri bozuk oldugunda, sinirli olduklarinda futbola sarilirlar, tipki kizlarin bu donemlerde aliaveris yaptiklari gibi.. takimina askim diye hitap edeni de var, muhtemelen sevgisini kiza gosteremedigi icin futbola yansitiyor.

1|1
    0|0
  • aynı eski sevgilim hatta ondan da önceki sevgilim aynı hatta bütün sevgililerim hepsi aynıydı hep de bana fanatikler denk geliyor ya maç olduğu günler ben siliniyorum sanki :)

nefret ediyorum erkeklerin takımlarından futbollarından

1|0
    0|0
  • idare et cınım anlayışlı ol

1|0
    0|0
  • Futbolu gerçekten sevmeyenler bunu anlayamaz.

Futbol moralin bozukken seni mutlu eder.

Çok mutluyken takımın kaybederse mutsuz eder.

Futbol her şeydir.

0|1
    0|0
  • hiç sorma bizimkide öyle.tam bir holigan

1|0
    0|0
  • Çoğu erkek böyle zaten bir nedeni var mıdır bilmem ama işin içinde Galatasaray gibi bir takım varsa futbol sevilmez mi

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim sadece erkeklere özgü değil :D

0|2
    0|0
Yükleniyor...