Bu salih dursun ne is yapar ?

Gs'a geldigi gunden beri takip ediyorm cozmeye calisiyorum nasl bir topcu oldugunu ama herifte topcu kumasi yok. Top ayagna bile yakismiyo.şu anki tokat macinda bile sahada yok gibi. Yonetim bunu hangi mantikla aldi anlayabilen var mi ?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• zaten ilk gördüğümde gözüm tutmamıştıı adamda topçu tipi yok

0|0
    0|0
  • Aslında iyi bir oyuncu ama daha genç zaten Mancini'den Semih'ten öğreneceği şey çok olacaktır diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • pek beğenmedim bende

0|0
    0|0
  • Çözünce cevaplayacağım bende.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bek dediğin hızlı ve bileklerine hakim olmalı ama Salih çok ağır bir oyuncu iyi bir bekte olması gereken hiçbir özellik yok Galatasarayda Eboue´yi kesebilecek tek oyuncu Veysel Sarı

0|0
    0|0
  • kayserideyim salihin tüm maçlarını canlı olarak izledim salih anadolu takımında olduğu için çok klass gözüktü ama diyorlar ama öyle değil çok yetenekli agresif gol atan deparları güzel zamanla alışır ve eboue den formayı alır

0|0
    0|0
  • bende beğenmedim veyselde salihte iyi oyuncular değiller bunların yerine bursadan şeneri alsalardı daha iyi olurdu

0|0
    0|0
  • sana katılmakla birlikte biraz daha zamana ihtiyacı var diye düşünüyorum ama Allahtan Veysel i aldılar da orada ki yaşanacak sıkıntının da önüne geçtiler.

0|0
    0|0
  • ilk geldiğinde de demiştim kayseriden oyuncu alınmaz kardeşim. süleyman hurma olacak herif babasının hayrına o kadar ucuza yollamaz.az kurnaz değildir o

0|0
    0|0
  • Genç oyuncu işte, zamanla artık

0|0
    0|0
Yükleniyor...