Türkan saylan hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar kimsesizlerin anası, iyilik meleği, öğrwncilere burs vererek onlara yardım elini uzatan, hayatını cüzzamla savaşa ve cehaleti yenmeye adamış aydın bir cumhuriyet kadını PROF. DR TÜRKAN SAYLAN hakkında ne düşünüyyorsunuz? Bazı insanlar onun hakkında kötü şeyler söylüyor, yok İslam düşmanıymış bilmem neymiş... O herşeyden önce Atatürkçü ve laik bir Müslümandı kimsesizlerin anasıydı... Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Kendisini rahmetle ve sevgiyle anıyoruz...

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Annesi müslüman olmuş,otomatikman o da müslüman olmuştur,ötesi hakkında bir bilgim yok. çydd başkanlığı döneminde türbanlılara burs vermeyip insan ayırdığı da bilinen bir gerçek. Ama işte dünyada bişeye çok kafayı takıp onla uğraşmamak,büyük konuşmamak lazım. Hep duyduk türkan saylan başörtüsü vs olaylarını. Başını bandanayla kapatmak zorunda kalarak yaşadı ve öldü.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• bilmediklerinide ben yazayımda oku, ama bunlar gerçektir biraz acıtabilir,

türkan saylan = hristiyan misyoneri (islam düşmanı)
    türkan saylan = Türkler yakıp yıkan millettir diyen Türk düşmanı
    türkan saylan = kurduğu derneklerle terör örgütüne ve militanlarına finansal destek sağlayan kişi
    türkan saylan = vatan haini
    türkan saylan = o bizden biri değildi ve hiç olmadı

''Atatürkçü ve laik bir Müslümandı'' demişsin ya buna harbiden güldüm. . .

yazdığı kitapları biraz karıştırmış olsan nasıl bir illet olduğunu anlardın.

0|0
    0|0
  • Biz türkler hep akınlar etmişiz yakmışız yıkmışız diyen nasıl olurda atatürkçü olur anlamıyorum

başkaları yapmış biz yıkmışız diyip nasıl atatürkçü olunur nasıl laik olunur

kendi milletini yakıcı yıkıcı olarak gören birisi nasıl olurda atatürk ilkeleri ile bağdaştırılabilir

0|2
    0|1
  • yapılan diğer yorumlara bakıyorum da, deveye diken, bizim milete s*k*n yaranır..

iyi insan olmayacaksın.. ölünce bile böyle arkandan küfür ederler.. hırsız olacaksın ki herkes seni sevsin..

0|0
    0|1
  • ben çok o düşüncede değilim çydd de aynı cemaat gibidir yandaşlarına burs verir

bu yüzden sanki fark gözetmeksizin herkese burs veriyor gibi göstermeyin bence

o zaman senin mantığınla cemaat Türkiyenin en hayırsever oluşumu herkes onları sevsin

0|1
    0|1
  • hiç sevmem kendisini...şahsi fikrim

0|1
    0|1
  • Ne güzel şeyler yazmışın ya Bu kadar iyi birimiydi sence gercekten buna inaniyor musun kendini kandırmaya devam et !

0|2
    0|1
  • onun rahibe olduğu söyleniyor. fotoları bile vardı internette.

0|1
    0|1
  • genc tegmenlerin altına kandırdıgıkızları sokup tsk yı dolayısıyla ulkeyi ele gecirmeye calışan biri.ne denebilir ki

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiçbişey düşünmüyorum

0|0
    0|1
  • cebimde okula gidecek 2 liram olmadığında çydd bursu aldığımı öğrendim.

bundan 3 yıl önce ayda 125 lira falan veriyorlardı.

o zaman oturup ağlamış.

0|0
    0|0
  • Dalları dikmiş bir teyze işte

0|0
    0|1
Yükleniyor...