Önünüzde bir bayana araba içerisinde şiddet uygulanıyor olsa ne yapardınız ?

Önünüzde bir bayana araba içerisinde şiddet uygulanıyor olsa ne yapardınız ; sizce nasıl davranmak lazım ? Az önce benzer bir durum yaşandı . Annem balkonda olduğu sırada bir kız ağlamaklı bir halde arabadan inmeye çalışmış . Genç biride onu arabaya zorla çekip basıp gitmişler . Plakayı alamamış annem . Böyle durumlara fazlaca gerilir ve sinir olurum . Yapılaması gereken duyarlı bir vatandaş olup arabanın plakası alıp hemen polisi arayıp plakayı verip durumu anlatmaktır . Biraz kalabalık olsak hemen arabaya dalar kızı hemen kurtaradabilirim . Siz ne yaparsınız böyle durumlarda ; ne yapmak gerek sizce ?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çok sevdiğim bir büyüğümde böyle yapmış Oda zamanında hapse filan girmiş çıkmış dışarıdan piskopat hemde her türllüsünden şimdi sakin sessiz ama hala deliliği olan ama çok sevdiğim bir abim.Birgün bir yerde arkadaşını bekliyormuş O anda bir bayan arabasına binmiş kadının yüzünde kan filan varmış yani 1-2 tokat yumruk filan yemiş bu tam gaza basacakken arkadan bir adam geliyor arabanın kapısını acıp kadını indiriyor bizim abi'ninde maşşaallahı var yani boy cüsse tamamdır.Adama Senin erkekliğini ... filan saydırıyor insan kadına vurur mu diyor.Karşıdakide ağzı bozuk bir tip buna ana bacı saydırıyor.Bizim abide baya namuslu ters birşey görse çıkartır silahı boşaltır mermiyi adamın ağzına adam saydırınca bizimki gidip adamı ağzıyla burnunun yerini değiştiriyor.Polis gelene kadar bizimki gidiyor o arada kadın ne yapıyor bilmem.Daha sonra öğreniliyorki kadın döven Kütük bizimkine dava açmış bizimki yarım yıl hapis almış ama şükür bazı şeylerle atlattık onu.Orda dayak yiyen kadın açlıktan susuzluktan bir odaya kapatılmış bir şekilde ölü bulunmuş.Yani böyle birşey görsem direkt dalarım olayı görenlerde yardıma yetişir zaten ha gecenin bir vakti olsa bile dayağımı yerim Maksat niyetim belli olsun belki bana vurmaktan yorulurda kadına el kaldıramaz :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Polisi aramak en mantıklısı.

0|1
    0|0
  • Yine de polisi arayıp durumu bildirmeliydiniz en azından gördüğünüz kadarını.

0|1
    0|0
  • polisi ararım

0|1
    0|0
  • polısı arardım ve gıder kıza yardım ederdm.. nolursa olsun hıcbr canlı siddetı haketmez..

0|1
    0|0
  • Bende sinirime hakim olamam öyle bir durumda. Eğer arabadaysam arabaya arkadan çarpabilirim ya da ne biliyim dışarda bir yerdeysem arabayı taşlarım o derece :DDDd

0|1
    0|0
  • önce polisi arar sonra araya girerim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• işin aslını bilmediğim için müdahale etmezdim..

dayak yiyen kadının % 100 mağdur olduğunu söyleyemeyiz.. olay belki de çok farklı..

çok çirkef pislik kızlar tanıdım.. kimsenin masumiyetine kolay kolay inanamıyorum artık..

0|1
    0|0
  • o anda müdahale edilmemişse polise haber vermek mantıklı olan .

kıza bir zarar verebilir sonuçta ..

0|1
    0|0
  • O anki duruma bağlı ama oturup seyretmem sanırım. Ağzıyla burnunun yerini değiştirebilirim!

0|1
    0|0
  • Haketmistir Bi Tekmede Ben Atardim Kariya :))) ( - ler GeLsin :))))

0|0
    2|1
Yükleniyor...