Yurt dışına ilk çıktığınızda başınıza gelenler?

Yurt dışına ilk çıktığınızda başınıza gelenler? Komik şaşırtıcı vs vs neler oldu :D

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• İlk çıktığımda yaşadıklarımı hatırlamıyorum. Uzun zaman önceydi. Ama, yurtdışında yaşadığım iki olay ilginçti. Birincisinde, İngiltere'de aynı evde kaldığım kız, "Bu akşam klübe gideceğiz gelir misin? Okulun önünde bir kızarkadaşımla daha buluşacağız; beraber gidelim" dedi. "Tamam" dedim. Okulun önüne vardığımızda bekleyen tam olarak 10 tane daha kız vardı. İsviçreli, Fransız, Japon, vs :) 11 kız ve bir Türk erkeği olarak ben :) Beraberce klübe gidip eğlenmiştik :) Bunu unutamıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Taksici adama eğlenmek istiyoruz dedik cafe bar felan adam bizi kerhaneye striptiz yerine getirdi hahahaaha :D

0|1
    0|0
  • İlk gittiğim ülke polonyaydı akşam 8 gibi inmiştik ve her yer sessizdi etrafta kimsecikler yoktu :) birden attan düşmüş gibi olmuştum

0|0
    0|0
  • İlk almanyaya gittiğimde saf gibi iner inmez evi aramaya çalışmam ve hattımı yurtdışına açtırmamış olmamam sonucunda ortada kalmam :)

0|0
    0|0
  • ben danımarkaya gıtmıstım unıverste egıtımı ıcın :D en rezıl oldugum an ise bizim turkıyede ogretılen ıngılızceyle yurt dısında konusulan ıngılızce arasında daglar kadar fark varmış :D

0|0
    0|0
  • hiç kimseye güvenemiyordum cami bulmuştum onun yanından ayrılmıyordum.. ürkütücüydü. yabancı olduğun hemen belli oluyor anlıyorlar. fıstık gibi kızlar gelip geçiyordu yanımdan laf atıyorlardı. az ilerde durup bana bakıyorlardı... iyiydi ya değişik bir histi

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Yunanistanda bara gidelim dedik aksam salak gibi kafamiza gore girdik gay bar cikti :D

0|0
    0|0
  • girdiğim bakkala selam verdim merhaba hoşgeldin dedi, gürcistan / batum da türkçe iyi biliniyor.

0|0
    0|0
  • ben ilkinde turla çıktım. bir sorun yaşamadım. ama ilginçti hiç tanıdık yoktu :)

0|0
    0|0
  • Kışın Arabistan a gitmiştim buradan binerken 0 derece indim 35 dereceydi sıcaktan fenalasmistim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• America'y gitmisti language course icin:)Ucaktan indi,oradaki ailenin evi bulmak icin airporttan cikti,kayboldu:)Aksam oldu,bir cocukla tanisti,onunla eglendi,bir seyler yedi,beni o ailenin eve birakti:)

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum ki

0|0
    0|0
  • Aç kalmıştımm :D:D

0|0
    0|0
  • uçak alkışı bög

0|0
    0|0
Yükleniyor...