4. Yıldızı Fenerbahçe mi ? Galatasaray mı ?Takar Önce

4. Yıldızı Fenerbahçe mi ? Galatasaray mı ?Takar Önce Sizce Hangisi ?

Cevaplar Icın Tesekkur Ettım

• Fenerbahçe
    A seç
  • Galatasaray
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1328

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sene Fenerbahçe şampiyonluğu bırakmayacak. Evet, puan farkı kapanabilir. Evet, birçok oyuncu sakatlanabilir ama unutmayın ki geçmiş 2 senede Fenerbahçe, Galatasaray'ı yakalamış, hatta geçme fırsatını elde etmişti fakat Galatasaray sezonu şampiyon olarak kapatmıştı. Arada 7 puan fark var. Bu büyük bir fark. Emenike ve Webo'nun da dönmesiyle Fenerbahçe'nin şampiyonluğa daha hızlı bir şekilde devam edeceği kanaatindeyim. Transfer yapsaydık iyi olurdu belki ama Ersun Yanal'ın bizden daha üstün futbol ve Fenerbahçe teknik bilgisi olduğunu unutmayalım.

0|6
    0|1
    • aynen öyle sana katılıyorum

acıklaman ıcın tesekkr edıyorum :)

• playoffları ne sayıyon fenerin şampiyon yapma uğraşıydı dijitürkle beraber tutmadı

• Arkadaşım sonuçta resmi bir organizasyondu playoff ister beğen ister beğenme. Çok desteklediğim zaten söylenemez ama hiç olmamış gibi de davranılamaz.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Galatasaray isterseniz basın eksiyi :)

3|11
    1|5
  • Keşke Galatasaray alsa ama gidişat fenerbahçe gibi. Aslında hiç belli olmaz. Aslanların ne yapacağını bilemeyiz. Cimbom bitti demeden bitmez derler nasıl olsa :)

2|2
    0|4
  • Galatasaray'ın 4. yıldız şansı daha yüksek , puan farkı kapanır mı bilemem ama fenerin daha 2 yıl ekmek yemesi gerekiyor ...

Bu sene Galatasaray almazsa şampiyonluğu illaki seneye alır diye düşünüyorum .

2|2
    0|3
  • arada 7 puan fark varken bile bu kadar konuşuyosa ki konuşulmasada kimse kendini kandırmasın ama GALATASARAY her türlü ŞAMPİYON

1|1
    0|2
  • tabii ki fenerbahçe :)

0|2
    0|0
  • galatasaray takar

2|1
    0|3
  • Sizin seneye de şampiyon olmanız gerekir biz bu sene şampiyon olamasak ta transferlerimiz hırsımız oyunumuz ortada seneye kesin şampiyon oluruz 1-2 de çilek alırsak tamamdır zaten ilk yıldızı biz takacağız

0|1
    0|0
  • Galatasaray bitti demeden bitmez :)

1|2
    0|4
  • tabikide GALATASARAY

1|1
    0|3
  • Galatasaray.

0|0
    0|1
  • fener <3

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe

0|2
    0|0
  • tabikide galatasaray tartışmaya gerek yok

2|1
    0|3

Erkekler Ne Diyor 27

• Fenerbahçe´nin 4. yıldızı takması için 3 tane Şampiyonluk alması gerekir muhtemelen Trabzonspor en geç önümüzdeki yaz ayında 2011 deki kupayı alacak ,Galatasaray ise kazanacağı tek Şampiyonlukta 4. yıldızı takacak .

2|3
    0|8
    • seni trabzona gonderelim birbirinize cok iyi uyuyorsunuz sen onlara calısırsın onlarda sana calısır.

• kapak fabrikasında kendine kapak yapıyorsun heralde neyse cekememezlik yapmayın sizin yaptınız bir yandan farklı bir anlama giriyor ama malesef benim bunu demeye terbiyem el vermiyor iyi eglenceler.

• Ezeli rekabet olucak eksi puanlar uçuşacak ama GALATASARAY demekten vazgeçmeyecem...

3|6
    1|3
  • Galatasaray daha önce takar bence

3|1
    0|4
  • Galatasaray

3|3
    0|3
  • http://www.youtube.com/watch?v=KuPmzDcu3Xc herkese haddini bildircez biz son sozu soylemeden bitmez.

0|6
    1|2
    • Biz bitti demeden bitmez :)

• Biz her zaman hırsızın değil mağdurun yanında olduk bunu o kafana koy her cevabımada yorum yazma sizin sayenizde kapak fabrikası açtım

• Yok sana yapıyorum kapakları çekememezlik nedir siz bizden daha iyi bilirsiniz

• Fenerbahçe gs'ye takar bence :D

1|4
    3|3
  • Fenerbahçe 3 temmuz sürecini hasarlıda olsa atlattı eski gücüne kavuştu artık en az 3 sezon şampiyonluk bekliyorum

0|2
    0|1
  • Bu soruyu nasıl soruyorsunuz aklı salim her birey GALATASARAY olduğunu bilir :))

3|0
    0|3
  • Galatasaray takacakta öyle veya böyle :)

2|1
    0|4
  • bir fenerbahçeli olarak tabiki fenerbahçe diyorum ama fatih hocayı bu sene göndermeselerdi galatasaray daha yakındı buna

1|3
    2|4
  • Böyle bir soruda doğruya ulaşılamaz bence. Neden dersen Fenerbahçeliler FB alır diyecekler, GSliler ve onun küçük kardeşi olan BJK, TS ve diğer anadolu takımları ise GS diyecekler :)

0|1
    0|0
  • Bu sene Fenerbahçe şampiyon zaten ki bu sene şampiyonsak seneyede garanti yine biz oluruz.

0|2
    1|0
    • aynen seneyede ınsallah bız oluruz

• yapmayın artık dedikodu fenerbahçe fanatiks taraftarı delidolu oynatsanda egri kolu .sükrü saraçoglu yakılsın meşalaler dalgalansın bayraklar milyonlarca taraftarlar dedilerki şikeciler bir suru bos palavra kanımızda seref var oda sarı kanarya. serdar95 helal sana :)

• Onemli olan yildiz degil islevi, 6-0 gibi.

0|4
    2|1
    • 12 yıl oldu be :(

• Ve hala sayıklıyorsunuz :)) 12 yıldır hiç bıkmadınız değil mi ? Ama sizede hak veriyorum sonuçta elle tutulur başka bir şey yok :))

• Fener tabiki :D

0|4
    1|1
  • Galatasaray

takacak :)

azcık kaldı çok az...

2|1
    0|4
  • fener daha 3 deerbi deplasmanına gidecek önce biz takarız

1|0
    0|3
    • yukarıya yazdıgın cevap uzerıne

o playof sıstemı zaten sezon basında belırlenmıstı hıc bı kulupte buna ıtıraz etmedi nede olsa playof sıstemı var dıye takımlar lıgı fazla onemsemedıler cok puan kayıpları oldu

• kimin aldığı beni pek ilgilendirmiyor. zaten ftbollada pek aram yok.

0|1
    0|0
  • Bu sezon fenerbahçe şampiyon olacak gibi olursa şampiyonluklar eşit olur galatasaray olursa takar.

0|1
    0|1
  • bu sene takarız.

0|2
    0|4
  • buda sorumu tabi ki GALATASARAY

1|0
    0|2
  • Erkekler Devam
    7
Yükleniyor...