Kapat

Açık giyinen kız tacizi tecavüzü hak eder (!)

Böyle düşünen ileri zekalı arkadaşlar için harika bir çözüm buldum. bir çocuğa, bir kıza ya da bir kadına istemediği bir şeyi onun ruh sağlığını beden sağlığını düşünmeden, sadece hayvani arzularını gerçekleştirmek düşünce siyle yaşayan insan bozuntularını toplayıp yakalım. Hatta yakmadan önce aç susuz bırakıp günlerce işkence edelim. bir kadının açık giyindiği için tecavüzü hak ettiğini savunuyolarsa tecavüzvüleri de seve seve yakarlar diye düşünüyorum. Var mı benim gibi düşünen?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bence taciz ediyorsa hangi eli ile taciz ediyorsa onu keselim. Tecavüz ediyorsa o organını keselim. Ondan sonra bakalım taciz ya da tecavüz oluyor mu

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Elbette bu tip bir düşünce sapık bir düşüncedir. Ancak aşırı tahrik edici ve açık bir kıyafet bizim toplumumuza uygun değil. Zira bir avrupa ülkesi değiliz ve burada insanlar vajinayı ayda yılda bir görüyor. Hal böyle olunca bu tip olaylar yaşana biliyor.

0|0
    0|0
  • Aşırıya kaçmadıkça kimse öyle birşey demez.Biraz abartmışsınız sanırım ama bence de kim ne giyerse giysin zaten kendine güvenmeyen giyimine güveniyor.

0|0
    0|0
  • O kadar uğraşmaya değer mi. Kafalarını kesip atalım bir kenara, aynı fikirdeyim ama merak ettiğim başka bir şey var. Bir kadın neden açık saçık giyinir?

0|0
    0|0
    • Herkes istediği gibi giyinebilir. Biz size erkekler neden gömlek giyer diye soruyo muyuz? Bende açık saçık giyinen biri değilim dikkat çekmeyi sevmiyorum çünkü. Ama sırf açık giyiniyolar diye hem cinslerime bu kadar laf edilmesine tahammül edemiyorum

• Tabi ki öyle bir hak yoktur. Herkez özgürdür..

Ama bir çuvalın içinde mutlaka bir çürük incirin olduğu gibi

İnsanların içindede çok böylesi , biraz daha dikkatli olunması daha iyi olabilir.

Bu hak değildir demiyorum bir düşüncedir sadece

0|0
    0|0
  • tecavüzcüleri hapishanede skyorlr sen bunu yapmışssın çokmu açık giyinen bir bayana sadece bakılır en fazla gidip konuşursun

0|0
    0|0
  • "Açık giyindiği için tecavüzü hak eder" diye düşünen erkeklerden de, kendilerini etten ibaret gören kızlardan da sıkılanlar ne yapsın peki?

0|0
    0|0
  • Hiçbir şekilde tecavüzün affedilebilir tarafı olamaz zaten. Fakat sözle ve gözle taciz kaçınılmazdır.bizim toplumumuz o açıklığı kaldıramaz maalesef.

0|0
    0|0
  • Bu ve benzer sitelere ciplak fotografini koyan erkeklerede tecavuz etsinler.

1|0
    0|0
  • hayal değil bu zaten yanacaklar emin ol..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• tecavüz bır hak değildir.bazı erkekler bunu öğrendıklerı zaman ınsan olmayı öğrenırler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...