Merhabalar!!Arkadaşlar aramızda günlük tutan var mı??

Ben bugün itibariyle başlamış bulunuyorum.ama deftre filan yazmıyorum..bilgisayra şifreli dosya oluştrd oraya yazacağım artık..günlük bir nevi insanın dert ortağı gibi.her anını mutluluğunu üzüntünü paylaştığın bir kişi gibi bence..siz ne düşünüyordsunuz haksız myım bu konuda?sizler de tutuyor msunuz peki?

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• günlük yazman çok iyi harika. 3 ay sonra gel sorunu güncelle nasıl hissettiğini yazarsın.

1|0
    0|0
  • bir ara günlük tutuyordum.

önce günlüktü, sonra haftalık olmaya başladı, bir süre sonra aylık olunca tutmayı bıraktım :)

1|1
    0|0
  • Ultra güvenlikli özel korumalı pc varsa olur ama normal pc varsa herkesin erişim saglıcagı ona ne güvenlik dayanır ne koruma ilerleryen zamanlarda bunun ortaya çıkması durumunda içinde tehdit risk tehlike içeren şey yazmadıkdan sonra sorun yok ama yazıpda biri ele geçirirse ozman sorunlar başlar bunu yapıcaksan ta yap ya da hic yapma

1|0
    0|0
  • şiir yazıyorum

1|0
    0|0
  • Bana saçma geliyor böyle şeyler

1|0
    0|0
  • 1998-2005 arası yazdım, yılda 1-2 kez açar okurum

22 yaşımdan sonra bana pek çekici gelmez olmuştu

1|0
    0|0
  • hayır ben tutmam iz bırakmayı sevmem de :D

1|0
    0|0
  • Gün gün yaşadıklarımı kalbime yazıyorum beynime kazıyorum. Ama aynı hatalar devam ediyor .

1|0
    0|0
    • bunu yazsanız ve olumlu olarak ne yapabileceğinizi kendinize söyleseniz ve beyninize sinyal gönderseniz belki tekrarlamazsınız:)

• konuyu bilmedğm için daha fazla yorum yapamıyorum.teşekkür edrm cevap için:)

• Günlük tutmuyorum ...

1|0
    0|0
  • Hergün tutarım ;)

1|0
    0|0
  • gerçekten günlük tutan insanları tebrik ediyorum. helal olsun onlara

1|0
    0|0
  • Hayır tutmuyorum çok çok eskiden ilkokula giderken tutardım 2. 3. sınıfta ondan sonra hiç tutmadım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Aileme ya da en yakın arkadaşlarıma anlatamıycağım hislerimi, düşüncelerimi ya da yaşadıklarımı içimde tutmaktan bıktığım an yazmaya başlamıştım 4-5 ay oldu daha. Öyle her gün yazmıyorum ama ben, illa biriyle bişeyler paylaşmak istediğimde defterime yazıyorum ve o kadar rahatlıyorum ki anlatamam size

1|0
    0|0
  • Her günü, günü gününe yazmak bence bir saatten sonra olayları artık sıradan ve önemsiz görmenizi sağlıyor ve günlük yazmaktan bıktırıyor. Ayrıca hiçbir şey kağıda yazmak gibi değil, bilgisayar duygularınızı yansıtmanızı da engelliyor farkında olmadan. Bu yüzden sadece önemli olayları, veya içinden geldiği zaman, yoğun hissettiğiniz zaman günlüğe yazmak daha önemli bana göre. Veya bilgisayarda da bir kitap yazıyormuşsunuz gibi -örneğin merhaba günlük bugün bu bu oldu gibi değil de- bir kahraman oluşturup başınızdan geçen olayları evirip çevirip oraya yazmanız, size daha çok keyif verebilir ve olaylara başka bir perspektifden bakmanızı sağlayabilir.

1|0
    0|0
  • Var;) bende günlük tutuyorum. Sen deftere değil bilgisayarıma yazacağım diyorsun peki ya bir gün bozukursa ;) ayrıca deftere yazmak gibisi yok !

1|0
    0|0
  • yazmayı tercih ederim deftere ama saklıcak yer bulamam. biri bulurda okur diye yazamıyorum çok doluyum oysa

1|0
    0|0
  • Hayır :) herşeye günü gününe yazmak sıkıcı :)

1|0
    0|0
  • her zaman düşünür ama bir türlü yapamam bunu

1|0
    0|0
Yükleniyor...