30 saniye kanser olduğunuzu hayal ettiniz mi hiç?

30 saniye boyunca kanser olduğunuzu düşünün 6 aylık bir ömrünüz kaldığını...

sonra dönüp sizi mutsuz eden saçma sapan gündelik problemleri düşünün ve bu hayatın ne kadar anlamsız olduğunu, . Hayat bu ufak tefek problemleri kafaya takmayacak kadar kısa değil mi

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Şu keşke kanser olsam diyen olgunlaşamamış beyinler buradan size seslenmek istiyorum canlarım. Kanser iyi bişey olsa aileleri hüngür hüngür ağlamaz, haberlere çıkmazlar, bir ilik için günlerce aylarca beklemezler. Tamam belki şimdiki hayatınızda size değer vermeyenler olabilir, istediğiniz şeyler olmuyodur hayatınızdan memnun değilsinizdir belki ama bigün hepsi geçicek. Ama onların acıları kalıcı. Acısız bir nefese bile muhtaç insanlar varken, ya da ne bileyim dünyanın diğer ucunda açlıktan ölen, soğuktan donan insanlar varken lütfen etrafınıza bir bakın ve kendinize gelin. Benim de bazen lanetler ettiğim hayatımdan nefret ettiğim zamanlar oluyor ama en azından bazı şeylerin farkındayım bunun için şükürler olsun.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Her zaman düşünüyorum. Düşünceler, düşünceler... Sonra dönüp bakıyorsun hayat 'anlamsız', yaşamak için bir 'anlam' bulamıyorsun.

Sonra diyorsun ki "madem hayat anlamsız, o zaman anlamlı hâle getirmeli." sonra karar veriyorsun, insanların acılarına merhem olmaya, yaşadığın doğayı korumaya. Doğa ile bütünleşip doğa olmak istiyorsun. Istiyorsun, istiyorsun. Kısır döngü gibi... Istemek bitmiyor.

0|1
    0|0
  • hayal ettim..

belki kanser olsam çok da yaşama şansım olmaz

ama öldükten sonra bir yaşamım olur

huzur verici..

Belki kanser olsam daha iyi davranırlar bana

gitmesini istemediklerim acır da gitmez belki

mutlu edici..

belki kanser olsam dünyanın ufak tefek problemlerini takmam

çünkü ölüm her şeyden gerçektir benim için

ölüme sevk edici...

0|0
    1|1
  • Allah korusun hiç hayal etmiyim. ama haklısın gereksiz şeyleri sorun ediyoruz bazen

0|1
    0|0
  • Obur tarafi dusunerek yasarsak hicbirseyi kafamiza takmayiz ama bazen dunya hayatinin o gosterisine dalip gidiyoruz

0|1
    0|0
  • Düşüncesi bile korkunç hiç düşünmem!

0|1
    0|0
  • evet öyle.bunu düşünürsem gerçekten kanser olurum herhalde..

0|0
    0|0
  • Bazı yorumlar ne öyle ya kanseri kolay bişey mi sanıyorsunuz? Tedavi sürecini falan..? Sırf dikkat çekmek uğruna..yazık yahu.

0|1
    0|0
  • Hayal ettim ..

Keske olsam hiç değilse ömrümğ bilirim ama böyle gecelek kaygısıyla bugunumu yasayamıyorum daha

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 7

• ben öyle yapıyorum zaten :D genelde maddi sıkıntılar çok canımı sıkmaz zenginmiyim yok ayağımı yorganına göre uzatıyorum tutarlıyım yani

0|1
    0|0
  • Son 3 aydır 2 günde bir düşünüyorum.. ilk nedeni sigaradan oluşan kronik bir öksürük durumum var ikincisi ise breaking bad.. ama yenerdim heralde çünkü zaten anlattığın şeyleri takan bir kişiliğim yok çok şükür :)

0|1
    0|0
  • durup dururken efkarlandım şimdi :D

nebiçim hayaller kurduruyonuz ya :)

0|1
    0|0
  • Her kanser olanın 6 ay ömrü kalmıyor ki.Belki kanser bir sınamadır .nerden bilebiliriz.Bizim şer gördüklerimizde hayır da olabilir.Kanserin son evresine kadar gelip sonra sağlığına kavuşan ne insanlar var.Hepimiz insanız elbette kanser başımıza gelebilir.Ama siz şuan pes etmeyi psikolojinize almışsınız sorunuzda.

0|0
    0|0
  • Evet ben hayal etmedim on yaşadım çok şükür gerçek değilmiş. İlk düşündüğüm şey insanları kırdığım beni iyi hatırlamıycak olduklarıydı

0|1
    0|0
  • takma kafaya :) ben takmam ölüm ölüm dedigin nedirki gülüm senin icin yaşamaya göze almışım pehh :D

0|1
    0|0
  • 2 saniye düşündüm ve evet haklısın.

0|1
    0|0
Yükleniyor...