Eski sevgiliden 1 yıl sonra gelen mesaj

1 yıl önce şöyle bir olay oldu: Oturduğumuz yerde bir kıza gerçekten tam manasıyla aşık olmuştum. Ve tanışıp teklif ettim çıkmaya başladık bir süre çıktıktan sonra unutamadığı bir eski sevgilisi düştü gündeme. Çok seviyomuştu işte "unuttum onu" falan demişti. Bende göz yumdum bişey demedim .. Gün geçtikçe arada tam unutamadığını izi kaldığını falan fark ediyodum. Neyse sadece bu değil bunun gibi bikaç durumdan dolayı en sonunda ayrıldı benden. Tekrar birleştik tekrar ayrıldık falan derken en sonunda tamamen ayrıldık bidaha ne ben nede o arayıp sormadık.

...

.. Aradan tam 1 sene geçti mesaj atmış selam diye kimsin dedim kim olduğunu söylemedi ben anladım sonradan tabiki. Biraz soğuk konuştum falan "kızdın mı mesaj attığım için" dedi bende "kızmak için daha önemli durumlar olmuşken buna kızmak gereksiz" dedim. Sonra "nasılsın sadece meraktan" diye sordu bende "bilmek istemezsin sen?" diye sordum "neden" dedi "genel faza takılma sen?" diye sordum "bende öyle o zaman" dedi. Havadan sudan biraz daha konuştuktan sonra konuşma biyerde bitti ben mesaj atmayınca o da atmadı. Öyle işte .. Şimdi ne bu anlamadım. Napmaya çalışıyo ne düşünüyo ve benim nası bir tutum ve yol izlemem lazım?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• eski sevgiliyle tekrar başlamak ayrılığı tekrardan ve ağır bir şekilde yaşayacağın anlamındadır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yalnızlıktan sıkılmıştır, ne durumdasın diye yoklamak istemiştir. ya da seni mutsuz ettiği için kötü hissediyordur, nasılsın diye merak etmiştir. bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • Senin aklını karıştırmak istiyor tekrar canını yakmakk. Aynı şeyleri geri istiyor pişman ama sen ona aldırma aldırırsan üzülmeye devam eden sen olursun. onsuz mutlu oldğunu göster ona.. Aynı durumu yaşadım :/

0|1
    0|0
  • yokluyo ona döncen mi diye boşver

0|1
    0|0
  • Unutamamış.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Katil bile olay yerinde ne olup bittiğini görmek için geri gelir. Oda aynısını yapmış

0|1
    0|0
  • Kafayı yemiş o sen kafanı dik tut kendine gerçekten sana değer vericek bir hanımefendi bul güzel kardeşim

0|1
    0|0
  • canı sıkılmıştır kesinlikle masum niyetle atılmaz o mesaj

0|1
    0|0
  • Hacı siz gene ayrılırsınız :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...