Vucüt geliştirme ayda 3 kere falan yapılsa bir katkısı olur mu?

Arkadaşlar bilenler cevaplasın lütfen... Genelde üşeniyorum... Çoğu zamanda aklıma bile gelmiyor... Sizce katkısı olur mu?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• kardesim biraz enerjik hisset kendini ilklerden benimde gidesim olmuyordu simdi cıkasım olmuyor spor salonundan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiç bir katkısı olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• :) Olmaz öyle şey. Hamlığını gidermek istersen tamam derim ama olmaz.

Spora başlarsan zaten daha fazlasını isteyeceksin emin ol

0|0
    0|0
    • Peki ayda kaç olmalı? yarım saat olarak düşünürsek?

• Evde dambılım var... Salondan bahsetmiyorum

• Ha evdeyse yine aynı sayılır. Kendini yormadan biyerlerine ağrı girmeden vücudu geliştiremezsin

• ağrıdan başka bişi çekmezsin 3 ayda 1

0|0
    0|0
  • ayda 3 kere hiç bişe yaramaz :)

0|0
    0|0
  • İki günde bir.

0|0
    0|0
  • Haftada 3 gün sandım 1gün çalış bir gün off dicektim ama ayda 3 :D herhalde espiri olsun diye can sıkıntısına gidiceksin salona eğer vücut geliştirmeyse amacın o 3 üde gitmekten kurtarıyım seni bir boka yaramaz

0|0
    0|0
  • hafta 4 günlük bir programda bişeyler yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • 3 gun yetmez adamlar haftada 4-5 gun yapıyor hıcbı faydası olmaz her bırakısında yenıden hamlaşırsın

0|0
    0|0
    • iyi de benm amacım hayvansı vücuda sahip olmak değil... sadece biraz güç kazanmak

• Peki senin önerin kaç saat? Haftada 2 kez 1'er saat iyi mi?

• Haftada 3 kez 1 saat güçlü kalman için iydr kas istiosan bence haftada 4 kez 2 saat

• üşengeçlerin yapacağı bir spor değil bu

0|0
    0|0
  • katkısını görürsün tabi ama ayda 3 kere yapıyon madem yaptığın zaman en az 2 saatini falan ayır adam akıllı yap yoksa arkadaşında dediği gibi ağrıdan başka bir işe yaramaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...