Üniversitede Dost Kazığı yediniz mi ?

1.sınıftayım sınıfta 82 öğrenci var ilk bir ayda hepsiyle tanıştım, Hepsi beni görünce hatrımı soruyordu,Çoğu birbirini tanımıyorken ben sınıf tarafından tanınan bilinen biri oldum.Tabii maddi durum kötü derslere yoğunluk vermeye başladım, Yanımda oturan adanalı bir çocuk vardı çocukla samimi olduk bana knk biz birbirimize yeteriz dedi inandım güvendim ve sınıfla olan o ilk 1 ay ki samimiyeti kestim.

Final zamanı geldiğinde herkes grup kurmuş ynmdaki güvendgm dostumda bir gruba katılmış ben yalnız kalmıştım Final haftası tekrar o ilgi alakayı yakalamaya çalştm ama daha kötü oldu sınavdan çıkınca bekleyen o arkadaşlarm artk beklemiyor bir sms bile atmıyordu hele final haftasının son günü cuma günü sınavdan çıktm ve kimse yoktu herkes gruplar şeklnde ayrılmış tek kalmıştım

Hala neden böyle oldu anlamadım umursamaz rahat iken yaptığım arkadaşlıklar 2hafta sonra yoğun çaba harcamama rağmen umursamadığım adamlara bile yalakalk yapmama rağmen neden yalnz kaldığımı anlamadım belki de allah'ın bana bazı şeyleri anlamam için verdiği bir dersti. Düşünün ne olsa bir dostm oldu yeter bana diyorsunuz o dostunuz sizi satıyor ve yalnız kalıyorsunuz hem de daha 1.sınıfta Uzun oldu siz anlatın :D

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşamak için başkasının ilgisine ihtiyacım yok, ben kendi istediğim gibi yaşarım isteyen peşimden gelir.. Zira insanlara güvenmek kadar zararlı bir yatırım yoktur, insanlar bencil yaratılışlıdırçünkü , ha iyilik yapmıyalımmı derseniz, iyilik yaparsınız hayrına, beklentiniz olmadan... Ben de böyleyim .. Birilerinden beklenti duyarak yaşamaktansa, yanlız ama kendi hayatımın efendisi olarak yaşarım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• güvenme artık kimseye bende güvenmiyorum . daha 1. sınıftasın bulursun kafa dengi birilerini yorma kafanı

0|0
    0|0
  • daha cok var o kazıklardan alışırsın unutursun umusarmaz olursun ...

0|0
    0|0
  • vah yavrum ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bütün kazıkları üniversitede yedim ben

0|0
    0|0
  • İnsanın olduğu yerde kolpalık olması normal :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...