Sevgılınız sızı kuzenınızden , ya da sız sevgılınız onun kuzenınden kıskanırmısınız

bu durum benım en sınır oldugum durum. yanı acıklama yapıyorum mesela o benım abım ya da kardesım yaşında dıyorum adam hala kısıtlama peşinde. sizce haklımıdır yoksa değilmidir

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• bak arkdasım yaklasık bır bucuk senelık kız arkdasım benden onu kısıtladıgım ıcın ayrıldı ve su an bır haftadır ayrızı bende senın sevgılın gıbı cok kısıtıladım sana sunu soylıyebılırım kendım ıcın onu cok sevdıgım ıcın o kadar kısıtladım ve suna cok emınımkı sevgılınde senı cok sevdıgı ıcın bu kadar cok kısıtlıyor bence onunla konus ona kendısının senn kalbındekı yerını anlat ve ne olyrsa olsun onu ne kdar cok svdıgını ama bu sekıl davranmamsı gerektıgını sole emın ol anlayısla karsılıyacaktır ınsallah mutlu olursunuz omur boyu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Şöyle bir şey var benim de kuzenim var benden 4 yaş küçük . Kız arkadaşım dedi konuşmayacaksın onun ile dedim saçmalık o kuzenim. Şimdi kuzenim teyze kızı. Benim ile yatmak istediğini söylüyor.

0|0
    0|0
    • neeeeeeeeeeeeeeee

• olacak iş var olmayacak iş var. kuzenımın ya da arkadaşımın sevgılısının var oldugunu bile bile yakınlaşmam kı. ne geregı var

• Demek istediğim şu. Sen yaklaşmazsın fakat onlar yakınlaşırsa. Dediğimi düşün hayal et kuzeninin öyle yaptıgını bir an . Bir engel de yok . Kötü hissetmezsin .

• tabikide hayır kendimden biliyorum ben kuzenlerimle kardeş gibiyim herkes öyledir diye düşünüyorum bu yüzden kıskanmam

1|0
    0|0
  • Bence fazla kıskanç kuzenin ne yapsın ki sana...

0|0
    0|0
  • valla konu her görüşe açık arada enses bişi yoksa neden kıskanasınkı ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• herkes bir değil

önemli olan senin tavrın

kuzeninle kardeş gibiyseniz mesele yok

herkes kendi gibi zanneder karşısındakileri

demek ki senin erkek arkadaşın kuzenlerine kardeşi gibi bakmıyor

hoş değil

kısıtlama doğru değil

ailem onlar benim kendine gel abartıyorsun de

0|0
    0|0
  • Haklılığını geçtim . Sevgilinin bu derece baskı kurması doğu değil.

0|0
    0|0
  • ben kıskanırım sevgilimi bayan kuzenlerinden sarılıp öpüşmeler mıç mıç cıvık cıvık hareketler şekilde diologlaarına aiırı sinirlenirim hele birbirlerine şakalaşsalar bile kıskanırım onu geç ben dişi olan herkesten kıskanıyorum ya aşık olduğum da :(

0|0
    0|0
  • valla ben herkezden kkskanıyorum kıskanırım yanı kuzen faln anlamam oda anlamaz heralde :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...