Hayatınızda yaşadığınız en komik olay?

Hayatınızda yaşadığınız en komik anınızı paylaşır mısınız?

Güncellemeler:
-----------------------------------------------------------

Sorularımdan dolayı falan size rahatsızlık verdiysem özür dilerim soruyu güncellemek istedim

İnsanlara bunu açıklamak zorunda değilim ama öyle bir mecburiyetteymiş gibi hissediyorum kendimi..Sorduğum sorular saçma gelebilir hatta bu ne biçim adam diyebilirsiniz :)) Ama unutmayın Bakış açısı her şeydir. Gerektiğinden fazla kibar ol. Tanıdığın herkes kendi savaşını yaşamakta zaten. unutma bunu.

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• Aman ya takıl kafana göre kim ne diye rahatsız olsun, rahatsız olan yanıtlamaz. :D komik bir sürü anı var be ya :D bir gün arkadaşla metrobüsteyiz tıklım tıklım metrobüs bizde ayaktayız buram buram bir tiner kokusu geliyor ama kafayı bulmama ramak kalmış böyle dedim kanka acayip bir tiner kokusu var yakınlarda ne bu böyle ya falan. Yanımızda da bir adam ben öyle söyledikçe gülüyor. Biz kendi aramızda tiner muhabbeti yapıyoruz dedim gözlerim şaşı bakmaya başladı biri cam açsın nerden geliyor bu koku. Adam üstümüze gelmeye başladı bir baktım yanımızdaki adammış tiner çeken meğerse aldım arkadaşı ileriye doğru götürdüm hemen aptallığıma da doyamadım :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Sürücü kursu, direksiyon sınavım vardı.

E sınıfları içinde haliyle otobüs getirilmişti.Sınav bitti, Hocalar hepimize otobusle gelmemizi söylemişlerdi.

Neyse hepimiş bindik. Tam bekliyoruz kalkış yapacak. Direksiyonda ki kidemli hocaydı.Sen gel bakıyım kızım dedi, şaşkın şaşkın gittim, geç direksiyona demez mi...

Geçtim Eh birde acemilik var, üstüne üstlük koskoca otobüsde benim elimde, komik bir durumdu.

Aynı zamanda da güzel bir anı olarak kaldı hafızamda.

0|0
    0|0
  • bir çok varda belli bir olay gelmedi aklıma..

**güncelleme icin ayrıca aldırış etme soruna gelmek zorunda değiller neticede

0|0
    0|0
  • Biriii.. Bi arkadaşımın kına gecesinde kına tepsisini tutuyodum. Etrafında dönerken öndeki kadının saçı mumdan baya yandı uzunduda saçları sonra tepyi başkasına verdim arkaddaşımla gelin odadında gülme krizine girdikk. :D yazık saçlar gitti..

0|0
    0|0
  • Yazın kafam biraz güzelken banka sırasında arkadaşımla yan sıradaki kadının kalçasına vurmuştuk kadın da arkadaki adama tokat atmıştı :DDD

0|0
    0|0

• Benim her gunum ayri bir komik. Cevremdekilerde ben gibi komik insanlar. Gun icinde kahkahalar falan. En komil dusununce aklima bir olay gelmiyor, hepsi geliyor.

0|0
    0|0
  • Nefes almak bile gıdıklıyorsa eğer seni en komiğini aramak zordur her günüm sakarlık..

0|0
    0|0
    • sorunun günceliyle alakalı yorum yapma gereğinde bulundum bu sitedeki genel insan tavrı böyle reele gelse bir hayli sus pus olurlar ellerinin altındaki klavye bilmiyorlar.

• canımı sıkıyorlar gece gece.. Çok teşekkür ederim :) Keşke herkes sen gibi olsa..

• Bir sürü var say say bitmez :))) her şeye gülerim ben her sey komık gelır bana :D

0|0
    0|0
  • Her sey komik.

0|0
    0|0
  • Zaten hayatım komiklik :)

0|0
    0|0
  • yoki ...! yok yok yok yk

0|0
    0|0
  • bir arkadaşın sorusu biraz önce kaldırıldı da ona çok güldüm:)))tm da şeker veriyorduk çocuğa, annesini kaybetmiş olacak:)

0|0
    0|0
    • sen gelsene şöyle bir köşeye konuşalım bir seninle gel sen gel :D

• peki özür dilerim. yalnız tek suçlu ben değilim. senin bazı hemcinslerinin

• Ona bişey diyemem. İyi geceler..

Erkekler Ne Diyor 2

• senin sorduğun sorular asdfg

0|0
    0|0
  • taksim meydanda sevgilimle öpüşüyorduk yaşlı bir teyze tam yarım saat kovaladı bizi bizde makaraya vurmuştuk yavaş yavaş koşuyorduk kadını beşiktaşa kadar indirdik sonrada kurtulduk o gün acayipti ya gülmkten kriz geçirmiştim :):)

0|0
    0|0
Yükleniyor...