Sevgilisi olduğu halde aklının bir köşesinde?

Sevgilisi olduğu halde aklının bir köşesinde başka birisi olanlar var mı ? Daha önce o kişiyle sevgili olmadığınız ama yaşanmışlıklarınız olduğu birilerine yer var mı ? Silip atamadığınız birileri? Benim var ne yazık ki .s

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• sevgılını hıc mı düşünmüyorsn be adam yazık degıl mı kıza sana baglanıyor :(

0|1
    0|0
    • ömür boyu yalnız mı kalim ? ne yaparsam yapayım o kişiyle birlikte olamayacağız ama hiçbir zaman sevmekten de vazgeçmicem. söyle şimdi kim suçlu ?

• Suan oyle yapiyorum zaten ama insan 1 kere asik olur ve artik o benden gecti.seviyorum ama

• unutuluyor ama onun hakkında sanalda bıle konusma kendıne bıle konusma zamanla hiçbişey kalmıyor kendımden bılıyorum ölecekmişsin gibi gelıyor sonra yolda gorsen tanımazsın o kıvama gelıyo ınsan.. sevmıyosun artık içinde kalmış boyle bak olaya sevseydın baskasıyla cıkmazdın yapamazdın

Kızlar Ne Diyor 5

• sevgilini seviyo musun?

1|1
    0|0
    • evet

• geçmşte yaşayamadıgın için içnde kalmış. inan onu yaşasan soğursun çünkü sevgilini seviyosun. buna benzer bişey başıma gelmişti

• herkesin vardır. benim sevgilim olsada oluyor yani

0|1
    0|0
  • kötü bir durum.. ne yapacaksın peki

0|1
    0|0
    • hiçbirşey. yapacak birşey kalmadığında hiçbir şey yapmamak en iyisidir

• boşver düşünmene değmiyor. zor oldugu için düşünüyorsun kavuşsan değmeyeceğini anlarsn

0|0
    0|0
  • ne dşünüosn peki :(

0|1
    0|0
    • kaderin birgün bizi birleştireceğini. kaderimizde yazılı değilse de kaderimizi değiştirmeyi

• ee şimdiki sevglne ne diyceksn

• bilmiyorum .s

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...