Eski sevgilisini çok seven insan başkasıyla çıkar mı arkadaşlar? Seven bekler bence başka gönüllerde olmaz?

beni sevmediğini söyledi ve eski sevgilisine döndü eskisinin bir mesajıyla. madem onu seviyordun benle neden çıktın dedim. onu unutmak için özür dilerim dedi. ben çıkamadım bu işten yardım edin :( eski sevgilisini gerçekten sevdi mi sizce veya seviyor mu? birde eski sevgilisini başkasının kolunda gördüğünü duymuştum.

0|0
21

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen sene aynı durumu yaşamıştım ama erkenden sezmiştim sevmiyorum diye kurtulmuştum.Gerçekten böyle yapması seni ona daha çok bağlıyor kardes yapma uzak dur eğer kabul etmişse onun olma ihtimalin var uzak dur belki bir gün senin içinde onu terk eder..Tabi ihtimal bunlar ama şuan ona birşey söylemen iyice uzaklaştırır biraz gözünde vazgeçilmez olmaya çalış en azından pişman et.Ama tavsiyem o kızdan uzak dur hayırlısı değilmiş de geç seni başkasıyla görünce biter zaten..

0|0
    0|0
    • gittiği ile 3 senedir seviyorlarmış birbirini ve 2 sene çıkmışlar anlaşarak ayrıldık demişti bana ne kadar doğru bilmiyorum. 2 aydır konuşmuyoruz ama veda ederken çok şey söyledim beddua falan hellallik istedi vermedim de. umursayacağını sanmıyorum. madem seviyor niye benle çıkıyor yani çok saçma.

• Unutursun için yana yana öyle bir unutursun ki kim olduğunu bile hatırlamayacak duruma gelirsin oluruna bırak ilk başlarda başarısızlıklarda olabilir

• inşallah dediğin gibi olur kardeşim :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Seni bir başkası için terkeden insan yarın onuda terk edebilir bunun garantisini veremeyiz bunun için kendini üzmemelisin. Soruna gelecek olursak eski sevgilisini seven insan başkasıyla çıkar, kadınlardan bahsediyoruz burada.

0|0
    0|0
    • Bu sene üniversiteye başlayacak ikisi de. Farklı yerler gelir inşallah o zaman sallanır tahtı işte. Karaktersizlik ama o yapılan seven insan bekler başkasıyla olmazz

• kimi seviyosa ona gider kimseyi sevmiyorda olabilir eski sevgilimi unutmak icin baskasıyla cıkmaya gerek yok bana göre

0|0
    0|0
    • öyle sevgi olmaz ki ama. anlaşarak bitirmişler. madem barışma umudu var niye başkasını alıyosun hayatına demi.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...