Hangi ünlünün ölümüne üzülmüştünüz?

Barış Manço,Barış Akarsu,Kemal Sunal,Kazım Koyuncu ve başka birisi,hangisinin ölümüne üzüldünüz?

0|0
16|17

En İyi Erkek Görüşü

• Barış Manço..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• İçlerinden en çok Kazım Koyuncu için üzülmüştüm.

Barış Akarsu hariç hepsini severim. O da genç öldü, elbet üzülüyor insan.

0|0
    1|2
  • Barış Akarsu, Barış Manço, Müslüm Gürses :/

0|1
    0|0
  • Neset Ertas içimi burkmustu çok.. Allah mekanini cennet etsin. Allah butun ölenlere rahmet etsin..

0|0
    0|0
  • Saydıklarına ek olarak özellikle Jeff Buckley.

0|0
    0|0
    • yabanci sormadim,Kurt Cobain,Michael Jackson eklerdim once

• Özellikle yabancı olmasın diye belirtmemişsin ben de ilk aklıma geleni yazdım o sırada bir şarkısını dinliyordum.

• Saydıklarına Cem Karaca ve Kerim Tekin'i de eklersek.

0|0
    0|0
  • Sanırım en cok Kazım Koyuncu.Son İstanbul'daki iki konserine abimle gitmistik.İlki cok güzel olmustu ikincisinde niye bu kadar cıvıttı hiç olmadı demistik.Nerden bilebilrdim ki kanser hastası oldugunu.Kendimi hala suclu hissederim o degerli insan hakkında boyle konustugum için.Allah rahmet eylesin.Cok neseliyd.Kanserken bile

0|0
    0|0
    • evet cok iyi biriydi

• Ölü yarıstırmak olmaz tabi sadece digerleri hakkında bir anım yok.TV de izledigim kadarıyla.Hepsini genel olarak severdik.

• Barış Akarsu çünkü onun öldüğünü hatırlıyorum sadece, diğerlerinde küçüktüm hatırlamıyorum bile ama yaşasınlar isterdim hepsi de başarılı ve sevilen insanlar..

1|0
    0|0
  • Hepsi de bu dünyaya güzellikler katan, iyilikle anılan şahsiyetler. Hepsine üzülürüm ve de hala güzel duygularla anarım..

0|0
    0|0
  • Defne joy, baris akarsu

1|0
    0|0
  • hepsine üzülmüştüm iyi insanlardı

0|0
    0|0
  • barış akarsu, kıvırcık ali, Müslüm gürses..

0|0
    0|0
  • Hangi ölüm insanı üzmez ki? Hangi can diğerinden daha değerli olabilir ki?

0|0
    0|0
  • barış akarsu

0|0
    0|0
  • erol günaydın'ın ölümü beni üzmüştü..

0|0
    0|0
  • Ben hepsi hala yaşıyor gibi hissediyorum o yüzden üzülmüyorum

0|0
    0|0
  • Hepsine üzüldüm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• barışmanço , barış akarsu (Amasradan çocukluk arkadaşı) kazım koyuncu, kemal sunal, adile naşit, tuncel kurtiz, meral okay, nejat uygur,tekin armansoy (kantarlar dizisi), metin serezli (tiyatro ustası levent kırcanın dostu) daha bir sürü var hepsi değerli sanatçılar..

Mesela adnan şensese üzülmedim, müslüm gürsese üzülmedim he allah mekanlarını cennet etsin ama bilmiyorum işte. bu ülkede sanatçı olmak zor sanatçı var sanatçı olmaya çalışan var birde kendini sanatçı zanneden var artık anlamışsınızdır.

0|0
    0|0
  • Yazılanlarla beraber Sivas'ta katledilen kişiler ki özellikle Hasret Gültekin. Bir de Cem Karaca. Şimdilik aklıma bunlar geliyor ama çok önemli kişiler de var kaybettiğimiz ve gerçekten her aklıma geldikçe üzüldüğüm.

0|0
    0|0
  • konuyla alakalı değil ama ben yaşar nuri öztürk vefat ederse çok üzülürüm.çok ilim sahibi bir insan sonra devlet bahçeli vefat ederse üzülürüm çok efendi bir insan.aziz yıldırım hapishanede ölürse üzülürüm.haksızlığa uğradığını düşünüyorum.bide radyo vivada çıkan muzo vefat ölürse çok üzülürüm

0|0
    0|0
    • saddam öldüğünde çok üzülmüştüm.kelimei şahadeti tamamlamasını bile beklememişlerdi.idam edilirlken bile en ufak bir korku yoktu adamda.bence türkiye saddamı korumaya almalıydı.saddamın ölmesi ile kürdüstan kuruldu bana göre

• Allah gani gani rahmet eylesin hepsini..

Tüm yitirdiklerimi, tüm yitirdiklerinizin..

0|1
    0|0
  • Kemal Sunal

0|1
    0|0
  • Paul Walker..

0|0
    0|0
  • Barış'lara ve Defneye sanırım.

0|0
    0|0
  • Kazım Koyuncuya ağladım ulan o minnak yaşımda.. link

0|0
    0|0
  • Hiçbirine üzülmedim gebersin hepsi

cayırt

0|0
    1|2
  • Barış Akarsu, Kemal Sunal, Steve Jobs ve Paul Walker

0|0
    0|0
  • barış akarsu ya. adam genç ve zamansız gitti.

0|0
    0|0
  • her ölüm acıdır ama sanat dünyasında Ahmet Kaya -yusuf hayaloğlu

0|0
    0|0
  • Müslüm gürses

0|0
    0|0
  • Barış akarsu...

0|0
    0|0
  • Barış Manço Allah mekanını cennet eylesin