Benden gözlerini alamazken geldi arkadaşımı ayarlamamı istedi, şok oldum!

başıma birşey geldi çalıştığım yerin karşısında biri vardı uzaktan bana gülümser ilgi gösterirdi bana karşı okadar yakındıki dedim bugün yarın teklif geliyor hani insan anlarya birinin kendinden hoşlanıp hoşlanmadığını,neyse birgün geldi senle önemli bişiy konuşacam dedi tamam dedim umutlandım birazda sevindim buluştuğumuzda bana demezmi beraber çalıştığımız bir kız var ondan hoşlandığını şok oldum çok bozuldum tamam neden olmasın dedim ama kendimi aptal gibi hissettim benim durumuma düşen oldumu

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çok özür dilerm aslında sana açılmak istemiştim :D

1|1
    0|0
    • birdaha olmasın çok kırdın beni

• İşte hep böyle gül çünkü gülmek yakışıyor sana...

• Bu arada konuşmak istersen ekle beni ne dersin buna ? :D

Erkekler Ne Diyor 6

• bazı egosu çok yüksek erkeklerde bu tip kronik aşağılama yöntemi kullanıyor tamamen insanları aptal yerine koyup şaşkın bi şekilde bırakıp bi şekilde kişiliklerini tatmin ettiğini böyle geliştiğini düşününen bi zihniyet anlattığın hikayeden birebir bunu çıkardım eğer düşündüğüm gibiyse bu tamamen bi oyun bu oyunu oynamaktan zevk alıyor.

0|0
    0|0
    • oyun olabilirmi eğer oyun yaptıysa bu çok aptalca

• başlığı okuduğumda çok güldüm de, sanırım "insanın dumura uğradığı anlar"dan biriydi. yani durum çok açık, yardım edersin veya etmezsin. bu senin elinde... ama sakın çocuğu kıza karşı kötüleme.

0|0
    0|0
    • olurmuöyle şey çıkıyolar hatta söylemedim bile benle ilgiliydi falan diye sonuçta birbirlerini seviyolar. bende güldüm valla halime sonrasında

• üzüldüm sana, ama hayat böyle işte. her zaman dilediğimiz gibi olmaz.

• böylelerı de var tabı sende ayarlama yada guzel bır saka yap

0|0
    0|0
  • Sende neden tanımadığın insana hemen Tamam neden olmasın diyorsun ki? Sapık mıdır nedir bilmeden...

0|0
    0|0
    • tanıyorum yıllardır o insanı çok iyi bir insan yoksa yaparmıyım arasını ama zaten kendi teklif etti sonrasında bana gerek kalmadı

• Tamam o zaman, sorun etme.Seni sevmeyeni sen de sevme.

• benzerini yaşadım ama başkası sanarken olayın kahramanı benmişim tuhaf gelmişti

0|0
    0|0
  • sende başkasını bulucan artık ozaman üzülme

0|0
    0|0
    • sorun birini bulmak değil asıl sorun nasıl onun benden hoşlandığını sandım salaklığıma yanmayım

Kızlar Ne Diyor 7

• sana herkes umutsuz vakasın gibi konuşmuş ama bence çocuk senin tepkini ölçmek için ya da seniğ kıskandırmak için oyun yapmış olabilir...nedense kimse işin bu yönünü düşünmemiş benim başıma geldi çünkü böyle bir şey...aslında çocuk benden hoşlanıyordu

0|0
    0|0
  • seni resmen kullanmış desene bu kötü olmuş.

0|0
    0|0
  • İki durumu da yaşadım. Hayatta her şey mümkün...

0|0
    0|0
  • ben oldum benim kardeşim ddigim insanla oldu hemde cool ol takmıyomus havası ver asla kendini aptal hissetmw bırakk o salaklıgıyla kalsın gerek yok böyle düşünen bende zamanında böyle hissetmistim ama simdi gülüyrum halime

0|0
    0|0
  • kes ilişkini hem onla hem cocukla

0|0
    0|0
  • pööfff böyle yanlış sinyal veren adamlara sinir olurum. bi soru sormak için bu kadar ayak yapılmaz

1|0
    0|0
    • problem benim hislerimde değil demi eğer öyleyse bazen yanlış anlıyorum demektir hata bendedir o zaman

• her an bu duruma düşebilirm biri var bana yazdığını düşünüyorum yani ama sürekli yalnızım falan diye geziniyo hadi hayırlısı

0|0
    0|0
Yükleniyor...