Tercih meselesi...soru başlığı bu

sızce...

10 yıldır evlı olup bosandıgınız ,madden zorluk cektıgınız ve 1 sene sonra donmenızı ısteyen cocugunuzun babasınımı secersınız...

yoksa

10 sene sonra sıze kapısınız acan ve madden zorluk cekmeyecegınız aılenızımı ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• zor bir soru, eşinizin maddi durumu iyileşmiş ise onuda seviyorsanız ve güveniyorsanız eşinize dönün derim ama maddi durumu iyi değilse ne kadar sevseniz de bir gün mutlaka bitecektir, o zaman sizi ve çocuğunuzu sonsuza kadar sahiplenecek ailenizi tercih etmeniz daha mantıklı.. bende evlendim boşandım ailemle yaşıyorum tam 13 yıl oldu, elin adamı yarı yolda bırakır ama aileniz asla bırakmaz, istisnai bir durum yoksa kalbinizin sesini değil beyninizin sesini dinleyin mantık bazen çok kuruda olsa her zaman doğruyu söyler, maddiyat işin içine girmişse sevgi aşk hikaye, karar sizin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Eğerki çok büyük problem yoksa babayı secmeni önerirdim. Tabiki geri dönme istegi var ise, boşanmada, çok gurur kırıcı bir olay olmadıysa, Çocuk küçük ve her zaman baba sevgisine ihtiyacı var. Ancak madden babanın problemli oldugu anlasılıyor. Bu evliligin bitmesinin sebebi maddi sıkıntılarmı acaba? Benzer durum benim başımdada var, ancak ben çocuğumla hem maddi hemde manevi olarak ilgileniyorum.

0|0
    0|0
    • problem bızım aramızda hıc olmadı.gecımsızlıgımız olmadı ama aılesı son zamanlarda bı korumak ıstedıler onu.en son evıme gelıp bız bu evı yıkmaya geldık dedı kucuk kardesı.sonucta bosandık.evlılıgımız maddı problem yuzunden bıtmedı hanı sebeptı ama asıl sebep bu degıl...asıl sebep:esımın yalnız kalmak ıstemesı bu hayatını yalnız dvm ettırmek ıstemesıydı.ama bosandıktan 3 ay sonra pısmanım dedı.bızde durum bıraz karısık baba yurtdısında..oda ılgılenmek ıstıyor ama her cuma-pzr sansımız yok :(

• alyansı kaybetmek çok kötü bir durum. Erkekler konuşçakları bayanların ellerine bakıp yüzük varsa sahibi var derler. Kadınlar içinde öyle kişinin evli oldugnu nasıl bilecek yoksa. İyi bir bölüm, ancak çocuga bakacak birileri yoksa zor iş. Genelde anneanneler bakıyor. Oda yaşlı insanları çocuklar çok üzüyor. Ekonomik olarak ailenize baglı kalacaksınız yani. Burada sınırlı yazabiliyorum. eklerseniz mesaj olarakda düşüncelerimi yazabilirim. Hayat süprizlerle dolu oluyor herzaman, neyin ne zaman ola

• sana mesaj atmaya calıstım ama ayarların kapalı.sen bana at (bende yenı actım)

• cocuk herşeyden önemli pişmanlıkta varsa tabiki eş, ayrıca eşe gitmek aileyi terk etmek degildir gönüllerini alırısn

0|0
    0|0
  • kocana git.dersini almıştır.şans ver

0|0
    0|0
  • aile derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• boşanma sebebi sadece maddi imkansızlık mı?

0|0
    0|0
    • hayır.olay ozetle soyle...yaz gunu bır mesajla esım bosanmak ıstedıgını ve tek basına yasamak ıstedıgını soyledı.ekım ayında bosandık.3 ay gectı aradan ve pısmanım.hata yaptım gerı don dıyor.fakat ayrılmamıza sebeplerden bırıde aılesı.ıstenmeyen gelın olmadım ama...cocuklarını abılerını bı korumak ıstedıler.basardılarda.sımdı ben aılemın yanındayım ama ona donus ıcın tek sart koydum ''aılenle gorusmem bu eve gıremezler ''dedım.bılmem anlatabıldım mı ama durum kısaca boyle.

Yükleniyor...