Çok değişik bir hikayem var. Bana yardımcı olursanız çok mutlu olucam gerçekten.

Küçüklüğümde en yakın aile dostumuzun oğlunu çok seviyordum. Liseye kadar hep onu sevdim. Lisede çıkmaya başladık, ben seni küçüklüğümden beri seviyodum dedi, tabi ben ona o zamanlar söylemedim bende seni küçüklüğümden beri seviyorum diye :) neyse 2,5 ay kdar bir süre çıktık. ama çok seviyorum yani görmeniz lazım. ama hiç buluşmak istemiyodum çok utanıyodum aynı okulda olmamıza ragmen hep uzak duruyodum o hep benim üstüme titrerdi. sonra benim yakın bir arkadaşıma mesaj atmış, ben senden çok hoşlanıyorum felan demiş. arkadaşımda ben üzülmym diye sonradan söylemiş. hatta bir ara konuşmalarında en yakın arkadaşıma demiş ki, ben behlül sen bihter, benim içinde adnan demiş. evet başta çok komik geliyor ama guruma o kdar dokundu ki salak yerine konuldum resmen. o arkadaşımladaşu anmerhaba merhaba aramıza soğukluk girdi ama sevdgm çocuk yüzünden değil. neyse ben hemen ayrıldım tabi bu bana bir yalvarıyo anlatamam benim için ağladı, barışmak için kaç ay peşimde koştu bende biraz oynattım bir barıştım bir ayrıldm çünkü ne yapmam gerektiğini bilmiyodum. çok seviyodum ama yaptıklarıda gururuma dokunuyodu. neyse ondan sonra ben bazı sebeplerden okul felan değiştirdim biz bunla 1,5 yıl felan hiç konuşmadık ondan sonra bu yaz konuştuk ben mesaj attım mesaj atman çok iyi felan dedi tekrar deneyelim yanlış bir zamanda çıktık felan dedi istemedim ayrıca bnları derken çıktığı vardı. ama kimseyi benim kadar sevemez eminim. ya da ben öyle düşünüyorum. ondan sonra bir ara tekrar faceden konuşmuştuk ama ben muhabbeti kestim hemen. o aldatma olayının üstünden sular geçti yani. çocukluk 16 yasndydı çocukluk diye düşünüyorum bazen bilmiyorum belkide kendimi üzmemek için pek takmıyorum artık onu cidden öyle düşünüyorum. ailelerimiz çok çok yakın aile dostu. ne yapmş nereye gitmiş hepsni bliyorm annem anlatıyor muhabbet arasnda. hayatımdaki varlığı devam ediyor yani. neyse demem o ki. onlayken hemen kendimi çekiyorum bilmiyorum belkide ona yetememekten korkuyorum. onlayken olmuyo onsuzda olmuyo. etrafımdaki çoğu kişi yavşak çocuk nasıl çıktın felan diyorlar ama bizim hikayemiz çok farklı bendeki yeri çok farklı ne yapmalıyım mesaj atıp denemelimiyim tekrar yoksa unutmalımıyım?; ama unutulmuyor gerçekten. hergün bu konuyu düşünüyorum. bana akıl verin :(

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• destan yazmışsın filim yazarlı yap sen eniysimi buneya biraz kısa ve öz anlatımlar kullanırsan eminim çok cevap alırsın :=)

0|0
    0|0
    • konu biraz uzun o yüzden :)

• kısaltamadım o anda aklıma öyle bişey gelmdi yazdım direk

• peki şimdiki düşüncenne

Erkekler Ne Diyor 4

• küçükken aldatmış büyümüş çıktığı varken bir daha çıkmak istediğini söylemiş anladığıma göre kusura bakma ama bir yol olmaz ondan

0|0
    0|0
  • Unutmalısın.. Her insanın yeri doldurulur.

0|0
    0|0
  • tamamını okuyan varmı?ben yarıda bıraktım

0|0
    0|0
  • romanmı yazdın beaa :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• O kız heralde biliyodu çıktıgınızı demi? Küçüklükten beri içinde cicek gibi büyüttügün bu sevgiyi biri için çöpe atma. O oglan sana çok aşık. Bi şans daha ver. Ilişkini çöpe atarsan sevgin bile boşa gider. Bunca yıl hasret kalmışsın. Ikiniz birbirinizi sevdikten sonra gerisi bos.

0|0
    0|0
    • Gerçkten böyle mi düşünmeliyim? Ya çok istiyorum ama güvenemiyorum korkuyorum. Tekrar aldatmasından. Belkide eskisi gibi sevmiyo soğudu. Ondan da emin olamıyorum.

• Rica ederm :)) Hersey istedigin gibi olur ins :))

• İnşallah :) sende hep mutlu olursun umarım.

• Canııım aile dostu oğlu olması çok kötü. Benimde eski sevgilim öyle ve illallah. Ya görmesem olmaz sanki. Ama sen seviyorsun sadece etkisi altında kalmışsın. Güvenemiyorsun. Unutulmuyor evet seni anlıyorum ama sıkma canını akışa bırak. Yada ona güvenmeye çalış ama olmayacak. Çevre objektif bakar ve çevren yavşak diyorsa o çocukta bir şey var belli. Üzüldüm senin adına :( Unut demek çok sama. Unutulmaz. Sadece ondan soğut kendini :)

0|0
    0|0
    • Çok denedim biliyomusun. Hatta bazen o kadar soğuyorum ki böyle bir 2 hafta aklıma aklıma gelmiyor ama ondan sonra yine eskisi gibi hep aklımda :( sen ne kdar çıkmıştın seviyomuydun nasıl unutabildin

• Ne yapmalıyım bu saatten sonra ben şimdi? Benim burcum aslan onun burcu koç. Ve benim en iyi anlaştığım burçlar koç yay :)

• ah koç erkeğinden canım yandı yni neyse :) oraları kurcalamayalım hayıır kova ile iyi anlaşır :D ya ona güven ya da hayatı biraz daha akışa bırak :D ?

Yükleniyor...