2 yıldır telefonla benle ilgilenen biri var..

beni facete görmüş, beğenmiş 2 yıl önce cok az telefonla konustuk uzunca bir süre telefonlarını açmadım, dün yine aradı, ısrarla doğru kişi olduğunu bir kere evet dersem beni asla bırakmayacağını benle evlenmek istediğini söylüyor ne kadar istersen beklerim seni diyor cok garip hiç görüşmememize rağmen 2 yıldır sürekli arıyor bir bulusma sansı verdim bir saatliğine, sizce böyle bir sey mümkün mü sans vermekle hata mı yaptım?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• E o ki istediğin kadar bekleyecekmiş 100 yıl bekle deseydin madem.. Demek sende tanışmak istemişsin şimdi ikilemde kalma..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• zaten bu zamana kadar şans vermemekle hata yapmışsın 10 dakada olsa dinleyin bir adamı derdi neymiş ondan sonra karar verin ön yargı abidesi hanım.

0|0
    0|0
  • her insan şans verilmeyi hak eder.Bundan tam 5 ay önce teklif ettiğim bir kız vardı önce düşüneceğim dedi sonra hiç bir neden göstermeden olmaz dedi.şimdi ise o bana teklif etti sence onun bana yaptığını bende ona yapmalımıyım?

0|0
    0|0
  • akıllı ol ne işin var tanımadıgın biri ile ya sapıgın biri çıkarsa bence gitme huzurunu bozma

0|0
    0|0
  • Burda sonuc ne oldu

0|0
    0|0
  • bu işler boş işler :)

0|0
    0|0
  • evlilik vaadi ? çok ucuz numara

0|0
    0|0
  • dert etme hc mı gormedın foto bıle olsa :)

0|0
    0|0
  • epeydir tanıyorsun eğer güven veriyosa bir şans verebilirsin

0|0
    0|0
  • Sonuç ne oldu buluşma donrası

0|0
    0|0
  • Buluşacağına mesajla biraz tanımaya çalış eğer istiyorsan daha sonra buluşursun.

0|0
    0|0
    • cok fazla konustuk iyi birine benziyor ben de bulusacağım zaman yanıma aradasımı almaya karar verdim uzaktan bizi izleyecek ne olur ne olmaz diye

• hahaha benimde başıma gelmişti bu olay ilk buluşmada arkadaşı bizi takip etmişti anlamıştım fakat belli etmemiştim. Zoruma gitmesine rağmen haklıydı sende haklısın takip mesafesini iyi korusun arkadaşın :))

• Bence senin*suyun aktı evlenme vaktin geldi eblen gitsin*n kaşıntısı geçer

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sakın buluşma derim ben. Yaşadım, felaketle sonuclanıyodu. İnternetten veya telefondan tanıstıgın kişiyle öyle bulusulmaz

0|0
    0|0
  • Hata yapmışsın. Ya seni saplantı haline getirmiştir, veya başka kız bulamadığındandır. Ya hu bir insan kuru kuru fotoğrafını gördüğü, davranışlarını, olaylara tepkisini, mimiklerini bilmediği birine nasıl böyle bağlanabilir?

0|0
    0|0
  • gormedıkten konusmadıktan yasmadıktan sonra 5 yıl beklesen de dogru kısımıdır anlayabilcekmısn?

0|0
    0|0
  • ısrarcı bir insandan bir bok olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...