Terk eden erkek geri döner anladıkta peki ilk ayrılıktan sonra geri dönen erkek 2. kez ayrılınca geri döner mi

Her ayrıntıyı veriyorum ki bana yardımcı olabilecek yorumlar atabilin. Biz zaten ilk ilişkimizde aynı şehirdeydik ama ayrıldıktan sonra ikimizinde aileleri ayrı yerlere gitti çok uzağız şimdi. Geçen yaz biz tekrar barıştık bu sefer çok daha güzeldi ilk beraberliğimiz gibi sıkıcı değildi bu sefer beni sevdiğini gerçekten hissediyodum ama son zamanlarda çok kavga etmeye başladık. Benimle mutsuz olduğunu düşünüyodum ve mutlu olsun diye ondan ayrıldım. Ertesi gün pişmanlığın dibine vurdum tabi, biz nasıl olduysa tekrar barıştık ama eskisi gibi olmadı. bir akşam yine kavga ettik ve ben "başka biri mi var" dedim. Çünkü ilk ayrılığımız beni aldattığı için olmuştu. Ertesi gün "Olmuyo ayrılalım ama bir gün mutlaka geri gelicem ben hala seninim" falan dedi. Şimdi merak ediyorum tekrar gelicek mi, ilerde bir gün gelicem diyen erkek geri gelir mi yoksa öylesine mi söylemiştir

Güncellemeler:
Bu arada ayrılalı yaklaşık 3 4 ay falan oldu ve ben ona mesaj atmama aramama o hiç çaba göstermedi. Defalarca mesaj attım, video çektim, aradım ama sadece bir kez aramama cevap verdi onda da çok konuşmadı.

0|0
32

En İyi Erkek Görüşü

• başka biri vardır hayatında dostum kesin ve net. benim sevgilim de 3 senelik eski sevgilisine döndü beni bırakıp.. 3 ay cıktık bizde. kabul etme dönerse.

0|0
    0|0
    • sen kabul etmez miydin ?

• beni anlayan birini bulduğuma o kadar sevindim ki

• :) dediğim gibi eğer gittiği ile arası bozulursa gelir ve gittiği ile uzun bir ilişkisi olabilir gecmişinde. seni bırakmayacağını anlayınca kabul et. hemen dönme. ben şayet öyle bişey olursa cevap bile vermeyecem 1 hafta

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• muhtelemen başka birini bulmuştur

dönmezz..

ayrılık sayısı önemli diil. seven erkek kaçıncı ayrılık olursa olsun hele hele senin bu çabalarına çoktan dönerdi..

bekleme bak yoluna..

0|0
    0|0
    • Dediğim gibi ayrı şehirlerdeyiz ve ilerde tekrar gelicem dedi 3 ay sonra hala uzakken neden gelsin ki diye düşünüyo insan, umutsuz aşık gibi göründüğümün farkındayım ama yorumlarınız benim için gerçekten önemli

• Hele bir dönsün şey edicem ağzına zaten

• et ağzına.. o zman onu unutursun işte..

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence oşu anbaskalariyla artik knu unutmanjn vakti gelmis .. onu dusunmemelisin dusundugjnude gostermemelisin .. seni gordugunde o seni ztn geri isticektr ama kendini sen hatrlatma o seni hatrlasin .. yerinde olsam o seni geri istedignde kabul etmezdom sen onjn oyuncagi değilsn me zmn isterse orda onunla olamazsin erkeklere bu ozellgi biz kadinlar veriorz ama durdurmalisn.. agirdan al artik kendini zor ama yapilir :)

0|0
    0|0
  • saçmalamış öyle olsa hiç ayrılmazdı

0|0
    0|0
  • 2. kez gittyse zor döner biraz

0|0
    0|0
    • Peki o zaman neden geri gelicem beni bekle falan demiş olabilir ?

Yükleniyor...