Erkek-bayan karması bir futbol takımı olsaydı?

valla bence gayet mantıklı erkek-bayan karması futbol takımlarının oluşturulması. sizce nasıl olurdu?

• Çok iyi olurdu. erkek-kadın eşitliğini iyi sembolize ederdi.
    A seç
  • Allah muhafaza. maç sırasında bayanlar tacize kurban gidebilirler pozisyon gereği.
    B seç
  • Olabilir ama sakıncalı. hakemler kararlarını bayan oyunculardan yana kullanabilirler.
    C seç
  • Olmamalı bence çünkü bayan futbolcuların yetenekleri ve hırsları erkeklere top koklatmaz cinsten olurdu.
    D seç
  • Aman canım futbol bahane garılar şahane olurdu.
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
810

En İyi Kız Görüşü

• Aynen şöyle muhabbetler dönerdi :

+ At şu golü be kızım at artık!

- Bi' saniye ya tırnağım kırıldı !

+ Karşı takıma ders vermek için haydi sahaya !

- Ya bi' dakika ama bu kramponların rengi şortuma uymuyo ki ..

+ Ver şu pası artık güzelim !

- Uff sana ne be slk ..

+ Pas ver pas ver !

- Bu kadar erkek benim peşimde koşuyorken şimdi olmaz..

+ onlar senin değil topun peşinde koşuyor

- Küstüm oynamıyorum !

0|4
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence doğru olmazdı,erkekler kızlara karşı daha ince davranacağım (sakatlamamak için) diye istedikleri oyunu ortaya koyamazlar.Bir kere güç farkı var bu dediğin mantıksız olur.

0|1
    0|0
    • ama karşı takımda da bayan olacak. şartlar eşit yani. bayan deyip geçme maçlarını bir izle bence :) erkeklere meydan okuyolar resmen. ondan dedim karma olursa diye zaten :)

• Bence kötü olurdu takım batardı bence sonuçta erkekler daha iyi oynardı kadınlardan ve kadının bir hatasında takım batardı:)

0|1
    0|0
  • B şıkkı.

0|1
    0|0
  • super olurdu..:D

0|1
    0|0
  • erkekler göğüslere bakmaktan topu izleyemezlerdi :D

0|1
    0|0
    • hemende olayı +18 e çekin zaten :) baksalarda bişey göremezler zaten. dekolte yok formada :D

• ne barzolar biliyoruuuum :D

• pozisyon gereği formasından çekilmeyi diyosun sanırım :) ya da şorta asılmalar falan :) hadi krampon çıktı diyelim geri dönüp alıp giyerler tamam sorun yok. ya şort ya da forma yırtılırsa demi :|

• D dedim

0|1
    0|0

• E: Aman canım futbol bahane garılar şahane olurdu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kesinlikle kaleciler erkek olmalı...

kadınların futbolu güzel ama kaleciler çok yetersiz kalıyor...

kaleciler erkek olsa öyle vurulan hep top gol olmasa çok zevkli maçlar olabilir...

0|1
    0|0
    • dediğin gibi kalecileri erkek koyabilirler malum her topun kaleye girmesiyle yankılanan bir maçtan kimsenin pek keyif alacağını sanmam bende :)

• saçma olurdu

0|1
    0|0
  • kadına faul yapılıp hakemin faul vermediğini düşünsene :D

kadın hakeme trip atardı valla :D

0|2
    0|0
  • Olmamalı bence çünkü bayan futbolcuların yetenekleri ve hırsları erkeklere top koklatmaz cinsten olurdu.

0|1
    0|0
    • benim korkumda o ya zaten :) ama seyir açısından çok zevkli maçlar izlerdik orası bir gerçek..

• kızın birinin gol attığını düşünsene gol sevincinde tüm erkekler üstüne atlıyor asfdhgkjlşk

0|1
    0|0
  • Sahadaki 20 kişi birbirini elleyecek ama 2 kişi elleyemeyecek.Kalecilerin bu durumda greve gidebilirler...

0|1
    0|0
    • kaleciler şanslı olanlar işte :D bence bu duruma şükür etmeleri gerekir ;D

• o degıl de ben br macta bayan hakemle erkek hakemlerın verılmesını cok dusunuyorum aynı yerde mı soyunuyorlarrr :P

0|1
    0|0
    • arada perde vardır perde :D görmez onlar birbirlerini ;D

bayan hakem: offf one be.

erkek hakem: oha ne bakıyon kızım kapa perdeyi birazdan maça çıkacaz konsantrasyon lazım.

bayan hakem: üff iyi tamam be yemedik..

asdasdasf :D

• rahat ol kaptan bende ;)

• hade göreyim seni. bu maçı alacaksın bunu hissediyom..

• hepsini unutmuşssunuz :))

0|1
    0|0
  • sorun cok guzel 5 yıldız verdim cevaplarada guldum baya :))

0|1
    0|0
  • soyunma odası nası olacak?

0|1
    0|0
    • ona göre ayrı yerler yaparlar..

• neyse boşver hadi iyi akşamlar

• eyw sanada..

Yükleniyor...