Tüm erkekler mi böyle?

Arkadaşımın nişanlısı şehir dışında ve düğünleri bu yaz olacak. yarın eşya alışverişi için nişanlısının yanına 5 günlüğüne gidecek. arkadaşım 35 yaşında kendi işinin sahibi ve yadsınamayacak derecede geliri olan ailesinden bağımsız biri yani karışanı yok maddi kaygısı da yok. üstelik nişanlısını 1 aydır görmüyor. ama nedense bugün kendisinde hiç alışveriş heyecanı ve nişanlısını görme heyecanı yoktu. anlamsızca bir telaş içindeydi.yarın gitcem diye bugün içtiğim sigara 2 pakete yaklaştı diye bir cümle kurdu hatta bir ara.bana işlerini emanet etti. işi ile ilgili her gelişmeyi kendisine bildirmemi istedi. telefonu açamazsam mutlaka mesaj at dönerim dedi. oysa ki gerçekten telaş yapacak bir şey yok. kaldı ki bana sıra gelinceye kadar iş ortağı işlerinin başında. bu ne şimdi erkeklerin hepsi mi bu kadar isteksiz? hiç mi heves olmaz bir insanda?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• insan bu dunyaya yasamaya gelir baxi seyleri 1 kere yasarsin askerlik sunnet evlilik ve insan aslin farkinda olmali bence o ani 1 kere yasayacagini tekrari olmadigini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Erkeklerin hepsi öyle değil ama sonuçta duygusallığı fazla olmayan varlıklarız belki de sorun bu olsa gerek.

0|0
    0|0
  • niye herkese genelliyorsun.bu onun sorunu

0|0
    0|0
  • ben oldukça duygusalım

0|0
    0|0
  • ben direk öküzüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0