Kadın subaylar hakkında ne düşünüyorsunuz var mıtanıdığınız.

kadın subayların karşılaştığı zorluklar var mıvarsa neler askerdeyken kadın komutanınız oldumu.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Olmadı iyiki de olmamış... zaten sallamazdım ki.

0|0
    1|0
    • sallamazmıydın güldürme bayan subaylar erkeklerden çok daha otoriterdir dolma bıçağıyla oyar :D

• arkadaşım siz gidin kadınlardan ordu kurun onları yönetin yeter artık bizi yönetmeye çalıştığınız askerde bari rahat bırakın bizi...

• okadarda güzel adam ediyolarki sizin gibileri işin iç yüzünü bilmeden konuşuyosunuz burada

Erkekler Ne Diyor 7

• askerde iken kadın komutanım yoktu sadece bir kez mülakatta bayan subayla görüştüm .sizlere en çok yakışan deniz subaylığıdır .karacı olmak her bayanın harcı değil .karacı olmak zordur .denix subaylığı temizdir rahattır .

0|0
    0|0
  • Kolorduda yüzbaşı vardı gayet iyi bir insandı. Bayan olduğu için bazen sahte gülümsemeler alıyordu üstlerinden.

0|0
    0|0
    • zorlanıyomuydu işinde askerler saygı duyuyomuydu ona erkekler gibi

• Tabi ki. Ben de çok severdim hiç egosu olan biri değildi ama sert mizaçlıydı

• vardı ve çok sertti zaten çok sert olması lazım normalde askerler erkek komutan falan takmıyor bir de bayan olsa hiç takmaz.

0|0
    0|0
    • sertmi davranmak lazım askere kadın diye takmıyolarmı

• görsen öyle demezdin neyse :)

• aboo aşağsı astsubay dolmuş kaçıyorum ben :\

• aman haaa sakın yaklasmayın :( püffff püfff 3 yıldızlı

0|0
    0|0
  • Oldu tabi olmazmı kadın yüzbaşı vardı taş gibiydi ya bir kere boş bulunup uygunsuz davrammistim tokadı yedim:)) adadasds

Zor olmazmı ya binlerce abzaza nın idindesin

0|0
    0|0
  • Kadın subaylar iyidir askerde de tanıdım burada da vardı ama yinede subay olmalarını istemezdim Bir kaç olayı duydum subay kızdan üzülmüştüm

0|0
    0|0
  • eski sevgilim teğmendi mesleki konuları konuşmazdık ben askerken bir bayan astsubayla kapışmıştım o kadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Super bir olay lise bitsin sinavlarina giricem nasipse ve aklımda ne evlilik ne baska bisey hayatimi aileme ve vatanima adamak istiyorum. .

0|0
    0|0
  • en çok olmak istediğim şey

0|0
    0|0
    • valla boşuna konuşuyorsun Berna bir kadın bir erkek askeri adam edemez unut bunu...

• eminmisin ben bizzat gördüm mum gibiler karşısında hepsi

• Olmadii :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...