Eski sevgiliyee intikamm :/

bakın eskı sevgılımın yakın arkadası benı sevıyordu ben onla cıkmadan oncede acılmıstı bana eskı sevgılımde bılıyordu yanı ama sonradan benle cıktı yanı cıktı 7 aya yakın sonra ayrıldın 6 ay sonra küsmüşler bunların tayfa bana gelıp o senle cıkarken baskasıyla cıkıyodu onun yanına gıdıyodu onu sevıyodu felan dedı bende en yakın dıger arkadasından duyunca o ankı öfkeyle ınandım ve benı seven kankısıyle cıktım sırf duysun dıye ama duymadı sonra ayrıldm cocuktan :) snra vicdan yaptım dayanamadım gıttım dedım ben senın yakınarkadasnla cıktım felan bıraz sınırlendı ama yuzume baka baka bana dedıkı ben özgeyı sevıyorum onla cıkıyrum özgede benle cıkarken kı kız yanı aldattıgı haketmıs yanı sizceee?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• birisi bana böle yapsa intikam aldı demem haala peşimden koşuyo derim tanımadığı kişilere yönel burası adam kaynıyo:)

0|1
    0|0
    • ama baksana daha varda yazamıyorum cok uzun diye oldu bıttı zaten benım amacım arkadasıyla sevgili olmak degıldı bısey hıssettgımden degil yanı

• uzun hikaye :D salla

• sallamayalım bence:)

Kızlar Ne Diyor 1

• bence sen yanlış yapmışsın.Onun yakın arkadaşıyla çıkarak kendini düşürmüşsün.Aksine en yakın arkadaşı sana çıkma teklifi ettiğinde o çocugu bozmalıydın.Ondan alıcagın en güzel intikam kişiliğini koruyup bidaha yüzüne bakmamak olmalıydı.O zaman eski çıktıgın çocuk bu kız ne kadar düzgünmüş diyip değerini anlardı.Fakat şimdi ise seni herkes gibi görücek hiç bir zaman değerini bilmeyecek...

0|0
    0|0
    • Bncede bende sonradan öyle düşündüm ama işte bir anlık öfke sonucta benı aldatmıs işte mantıklı düşünemedım ve sanırım o sıra yanımda akıl verebılecek bırı yoktu yanı biride duur napıyosun demedı neyse ders almak lazımm tabii :/

• anladım canım tabiki insanlık hali olabilir...

• aslında halada pişman olmuyor degılım ama yapıcak bişeyım yok ve yaptıklarım içersindekı tek pişmanlıgımm bu :/

Yükleniyor...