Tartışma sırasında el ayak titremesi

Meraba arkadaslar bugün dersanedeyiz.Çok değişik bişey oldu.Ben 2 gün önce sınıftaki birine azıcık sataşmıştım kafasına falan iki vurdum.Sonra bugün dersaneye geldim.Bu çocuk ta sınıftakilere anlatmıs rahatsız oluyorum falan demis.Sınıftan biri zil calınca 'sen bunu sıkıstırmıssın falan dedi'.Bende sakalastım falan dedim.Sonra siz yapmıyomusunuz sanki cocuga dedim.O da: 'Bizden rahatsız olmamıs ama olsa söyler' dedi.Sonra ben de 'Ozaman sende bulasmayacaksın ona dedim'^O da 'rahatsız olsa bizim yanımızda oturmaz zaten rahatsız oluyorsa bir sıkıntı vardır falan dedi.Birdaha rahatsız etmeyeceksin tarzından konustu.Benim bu konusma gecerken elim ayağım buz kesildi.Bi kavga cıksa bişey yapamayacagım gibi hissettim.Korkudan da olabilir bu daha önce 3 kişiye kafa atmışlıgım vardır.Ama eskidendi.Şimdi böyle oluyor biraz korkuyorum heralde.Bu olayı nasıl değerlendiriyosunuz tavsiyeleriniz neler?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• O korkudan cok sınır bosalmasıdır. Korkuyla alakalı degıldır. Kontreolden cıkmak uzere oldugunun belırtısıdır. Son gunlerde senı gerecek birden fazla olay mı yasadın... Ust uste gelen sıkıntılı durumlardan sonra ınsanların sınırlerı gerılır ve en ufak tartısmada bu sekılde patlak verır. Biraz kafa dinle... :)

0|1
    0|0
    • Üni sınavına hazırlanıyoruz tabiki sıkıntılarım var hayatımda.Biraz alıngan biriyim herşeyi kafama takıyorum günlerce falan.Hatta bugün bu olay oldu sonra ders çalışamadım kafama takmaktan

Kızlar Ne Diyor 2

• Beklemediğin bir tepki gelmiş ve heyecanlanmışın. Ama emin ol bu durumda haksız olmanın ve kendini bu yüzden savunamamış olmanın da etkisi var.

0|0
    0|0
    • Aslında böyle bisey olcagını sezmiştim 1 gün önceden sonra amaan gelsinler istiyolarsa kavga ederiz falan gibi düsünüyodum.Olayın planını kurmustum bu gün de olay gerceklesti ama ben gene heyecanlandım

• Satasma arkadaslarinla iyi gecin cocuk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...