Sizce ilişkilerde kadın veya erkeğin önceliği var mı?

Bazen erkek baskıcıdır , bazen kadın ne derse o olur.

Kadın kadın değil bölük komutanıdır dersin bazen, kodummu oturtur

Kimisi daha cok sever ve kaybetmekten korktuğu için her boyunduruğun altına girer

bazıları ruh hastasıdır baskı yapar

belkide kural budur

ya kadın baskın olcak ya erkek

ya da

bunlar sadece insanların uydurduğu statü.Rahat olmak esas...

peki sizce nedir?

0|0
11|0

En İyi Kız Görüşü

• Katiliyorum.

Kimse kimsenin boyundurugu altina girmesine gerek yok.

Iliskilerde saygi esastir.

Herkes haddini bilirse zaten bir baski gerekiyorsa sayet bazi konularda

bu baskiyi kisi kendi kendisine uygular ve hatalardan,yanlislardan kacinir

diye düsünüyorum.

Efendi diye bir sey yok...köle de olamaz yani.

Iki yetiskin nasil davranmasi ve konusmasi gerektigini bilir elbet.

Bilmiyorsa da belli bir yastan sonra...gidip bir yerden falan atlasin o zaman.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Baskı yapmam, baskıya da gelemem.

İlişki yaşıyorsun diye birbirinin ayağına pranga vuramazsın. Herkesin kendine ayıracağı bir zaman, ayrı ayrı zevkleri, ilgi alanları, istekleri olacak.

Öbür türlüsü biraz sevginin işkence çeker hali.

Kısacası iki kişilik düşünüp tek kişilik yaşamalı. Kimseyi kırmadan ve kendinden feragat etmeden.

2|0
    1|0
  • Kural falan yok...eğer bir ilişki aşk üzerine kuruluysa dans etmek gibi müziğin ruhuna kaptırıyor insan kendini.

0|0
    0|0
  • bunu herkes yapmıştır.tecrübe arttıkça gereksiz olduğu görülür.tabi göremeyenlerde var yazık.herkes bireydir.ilişki adı altında olunsa da bu böyledir ve özel yaşam alanları vardır.karşıdakini olduğu gibi kabul etmek.inanılmaz huzurlu bir ilişkinin sırrıdır.ilişkiler bile kalıplaşmış düşüncelerle ilerliyor.erkek bunu yapmalı kadın bunu..çok sıkıcı katlanamam.katlanmıyorum

0|0
    0|0
  • Her şeyin aşırısı yanlış..

Ancak bana göre erkek az daha baskın olmalı kadına göre. Baskın olmaktan kastım abuk subuk kısıtlamalar değil, daha karar verici olması bazı konularda.

0|0
    0|0
  • Arada gerçek ask ya da sevgı varsa gerısı hıkaye

0|0
    0|0
  • güzel soru bence erkek her zaman erkekliğini koruyacak kızı sahiplenip koruyacak ben bunu bilirim bunu söylerim sahiplencek

0|0
    0|0
  • Dengeyi tutturmak gerekiyor. Herkesin sadece kendinin bileceği kendiyle ilgili durumları olmalı. Sınırlarına girmemeli insanlar birbirinin.

0|0
    0|0
  • Iliskimde ben baskiciyim.hemde fala derecede herseye ben karar.sevgilimin baskin taraf oasini istiyorum.ama düsündüm de benim baskin olmadigim iliskide duramam.durumum baya degisik

0|0
    0|0
  • toplumun beklentilerine göre oluşmuş cinsiyet rolleri var. ben bunlara ne uyarım ne de bunları beklerim. hem kadın hem erkek için anrojen kimlik en ideali.

0|0
    0|0
  • Ben otoriter bir insanım bundan eminim.

Ama, başlarda böyle sonra yavaş yavaş dallarım eğilir.

Ve biliyorum ki seven her insanın dalları eğilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...