Galatasaray tokatspor maçı yarın saat 2 de a haberde neden saat 2'de ?

ziraat türkiye kupası gündüz maç oynaması olur mu hiç mesai saatlerinde

0|0
4|29

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• Haklısın yarın o saatte mesai var ne edip o maçı izlemeli, Belki yeni futbolcular denenecek onları görmem lazım. Ben İstanbul'a uzaktayım ve de Birinci süper liğ maçları deplasmanları da uzak zaten deplasmana rakip taraftar da almıyorlar biz nasıl maç izleyeceğiz

0|0
    0|0
  • Sabri gol attıktan sonra ;

-Galatasaray 7 yıl sonra ligde 6-0 lık galibiyet aldı.

-Manchester City 62 maç sonra evinde gol atamadı.

-Barcelona evinde Messi'nın gol attığı bir maçta ilk defa kaybetti.

-Sneijder 7 yıl sonra hat-trick yaptı.

-Atletico Madrid 18 yıl sonra ligde lider oldu.

sebebi sabri olabilir:))

1|1
    0|1
  • Stad isiklandirmasi ve hava sartlarindan oturu olabilir

0|1
    0|0
  • kesin bence bana kalırsa ışıklandırma yoktur bir gs istemiştir maç bitip hemen gelsinler diye malum lig maçları var

0|0
    0|0
  • Fazla önemsenecek bir maç değil zaten o bakımdan izlemesekte olur

0|0
    0|0
  • Valla tatildeyim ben davetliyimde arkadasıma hem ayıptır sölemesi böreklerler tatlılarla izlicem maçımı :D

0|1
    0|1
    • ooo renktaş bende bir köşede izlerdim sizle valla konuşmam sessiz izlerim :)))

• lafımı olur ya gel buyur başımızın üstünde yerin var sen bazıarından daha iyi anlıyorsun futboldan :))

• Ben senin yerinede izlerim renktaş bu kadar dert etme sn :D

0|0
    0|0
  • Gün isiği davasi

0|0
    0|0
  • Valla bana uyar ben izleyeceğim. Anlamadığım takımı tam kadro denemek varken neden sadece yeni tranferleri deniyor bizim Manchini, lig maçlarında deneme gibi lüksümüz yok

0|0
    0|0
    • Neyini deneyeceksin ki tam kadronun, adamlar zaten formda. Haftasonu eskişehirspor maçında puan kaybetmemek, adamları gereksiz yere yormamak için kadroya almadı.

• Ne yorulması yahu, Avrupa'da adamlar haftada üç maç yapıyo, birde adamlar hiçbir maçı hafife almıyo, hepsinde tam kadro

• ışıklandırma yok sanırım tokatta

0|1
    0|0
  • Stadın ışıklandırması olmayabilir.

0|1
    0|0
    • o zaman bizim sahamızda ışık var arenada oynayalım

• hee oldu gruptaki iki maçıda sizin sahanızda mı oynayacaksınız olur mu be öyle şey :))

• Olur olur bal gibi olur. :) Galatasaray handikap yapıp alır zaten maçı kasmana gerek de yok zevk vermeyecek derecede kadro ve saha var.

0|0
    0|0
  • kücük sehir orası

0|0
    0|0
  • tokata karsı rezil olcanız icin taraftarlarınız televizyondan izlemesin diye :)

0|1
    0|1
  • Fenevliler şike der şimdi böyle fark ettirmeseydin keşke. :D Bu işin dalgasıydı muhtemelen ışıklandırma ve hava koşullarıdır. :D

0|1
    0|1
  • Önemli Bir Takım olmadıgı için olabilirmi TOKATSPOR ? Galatasaray gibi bir takımla maç yapıyor bence ayaklarını yalamaları lazım :D:D.d.d

0|0
    0|0
  • Işıklandırma olmadığı için genellikle hep gündüz oynuyor Tokatspor takip ediyorum takımı

0|1
    0|0
  • tokatın sahasında oldugu için ablacm.. tokatın sahasında ışıkladırma yok..!

0|0
    0|0
  • çok süslü biri için ilginç bir soru=))

0|0
    0|0
  • ne yazık ki hala alt ligdeki kulüplerimizin çoğunun gece ışıklandırması yok...bu yüzden de böyle maçlar gündüz oynanıyor...

0|0
    0|0
  • arkadaşım senin mesai saatine değil kendi mesai saatlerine göre çalışıyor adamlar sen başkasına göre mi ayarlarsın işini :)

0|0
    0|0
  • ben tokatlıyım ve tokatsporun sahasını bılıyorum ısıklandırma yok o yuzden kuck bı saha saten

0|1
    0|0
    • eyvallah dostum ben de saydıracaktım hiç düşünmemiştim bu durumu

• hava soğuk olduğu için buzlanma olur Allah korusun sakatlıklardan

0|0
    0|0
  • canlı anlatım yaoarız buradan :D geniş özetini sonra izlersin sen :D

0|0
    0|0
  • kardeş gece tokatta nasıl futbol oynanıcak o soğukta

0|0
    0|0
  • Fazla önemsenecek maç değil, Galatasaray çok rahat kazanır.

Skor tahminim; 3-1 Galatasaray lehine.

0|0
    0|0
  • Köy takımıyla oynadığınız için, çünkü statta ışıklandırma yok.

0|0
    0|0
  • 2 tmamda nden a2'de...:S kadro çok enteresan. yeni transferler oyncak

0|0
    0|0
  • Hava şartlarından sanırım olimpiyatı bilirim it bağlasan durmaz orada :) 2 de ise izlerim yarın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben izlerim senın yerıne de arkadasım :)

1|0
    0|0
  • Deplasman olduğu için olabilir zaten Tokat akşam saatleri soğuk olurdu bence daha iyi oldu 3-0 yendik fena mı:)

1|0
    0|0
  • Skinti yok o saatleree evdeyim zaten .. gerci izlemesende olur 3-0 . Rahat aliriz maci .

-çiku.

0|0
    0|0
Yükleniyor...