Sevgilim ailesinden korktuğundan dolayı ayrılmak istiyor ne yapacam?

merhaba arkadaşlar.Benim 4 aydır çıktığım bir sevgilim var 16 yaşında ve o hayatımdaki ilk sevgilim.18 yaşına kdr hiç sevgilim olmamıştı 4 ay önce oldu.Ama ailesi çk baskıcı bir telefonu bile yok kızın.Sadece facede yazışabiliyorduk o da 3-4 günde bir bir de annesi uyduktran sonra telefonda konuşuyorduk ama bir gün annesine yakalanıp herşeyi anlatmak zorunda kalmış annesi de babana söylerim okuldan alırım faceni kapatacaksın onu bırakcasın demiş o da bir facesini kapattı diğerinden konuşuyoruz ama 3-4 günde bir anca girebiliyor facesine annesi gilin haberi yok ama kız eğer tekrar haberleri olursa bana hayatı zehir ederler diyor seni çok seviyorum ama ayrılmalıyız diyor bir gün sana ait olacam ilk aşkımla evlenmek istiyorum diyor.Ya bir de 3.5 aydır hayalini kurduğum buluşmamız için son buluşmamız olacak veda edecez diyor.Ya o benim ilk sevgilimdi ben karşılıklı aşkı onda gördüm insanın sevdiğini elinin tutmasını sarılmasını ben onda görmüştüm şimdi npaacam ya ben o okulunu bitirene kadar 2.5 sene nasıl beklicem.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Hocam Bulunduğu Muhitte Takıl.Onu Görmek İçin Kız Seni Seviyor Kaçırma Derim.Buluşmak Sadece Telefon Facebook Kullanma Tamam Git Yanına Falan.

0|0
    0|0
    • Ben üni okuduğum için ayrı şehirlerdeyiz 600 km mesafe var :) anca tatillerde buluşabiliyoruz anlıycağın.

• Sendemi Nazisin kardeş :)

• Olabilir (:

Yükleniyor...