Şükrü ergün neden hergün televizyonlarda röportaj yapıyor ?

biri galatasarayla ilgili bişey söylese hemen alaycı tavırlarla ona cevap veriyor neden hergün televizyonlarda herkezin basın sözcüsü var çıkıp hergün konuşmuyorlar sizce neden bu böyle?

bende galatasarayla ilgili açıklama yapsam banada cevap verir mi ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü bazıları kendi kulüplerinden çok Galatasaray ile ilgili konuşuyor Şükrü Ergün´de cevap veriyor üstelik bu adam kulübümüzün basın sözcüsü doğal olarakta onun konuşması normal

0|0
    0|0
    • okuduysan açıklamamda herkezin basın sözcüsü var çıkıp şükrü ergün gibi hergün televizyonlara çıkıp konuşmuyor diyorum adam hergün konuşuyor ya bıktım onu televizyolarda görmek istemiyorum onu her gördüğümde artık televizyonu kapatıyorum yeter ya herşeye cevap veriyor herkz şikayetçi bu adamdan tabi siz hariç

• Kardeşim adam hep size cevap veriyor sizin yöneticileriniz çıkıp Gs hakkında konuşmasa cevap vermez

• tek bize değil bütün herkeze veriyor niye bir tek sizin basın sözcüsü çok konuşuyor onu televizyonlarda görmek istemiyoruz artık

Kızlar Ne Diyor 1

• Şükrü Ergün gerektiği zaman gerektiği yerde cevabını veriyor ben kendisini seviyorum,saygı duyarım ve beğeniyorum tabi futbol bilgisi çok iyi olmasa da çok güzel konuşuyor bence

0|0
    0|0
    • konuşuyor ama boş konuşuyor vede çok konuşuyor hergün program program gezip röpörtaj veriyor

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendimi bilmezken bile Galatasaraylıymışım öyle severim takımımı ve takip ederim ama bugüne kadar bunun kadar gereksiz ve çok konuşan 1 yönetici daha gelmemiştir camiaya.

0|0
    0|0
    • herkez bundan şikayetçi televizyonlarda kimse ünal aysala bişey demiyorsa buna diyor çünkü çok konuşuyor emre konuştu cevap verdi mehmet topal konuştu cevap verdi baroni konuştu cevap verdi aziz yıldırım konuştu cevap verdi beşiktaşlı yönetici konuştu cevap verdi o kadar çok cevap veriyor ki sıktı ama

• güvenlik kamerası görse ona bile röportaj veriyor:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...