Boşuna yorulma gönül, sadece sevmek yetmiyor. Bu söz hakkında ne düşünüyorsunuz?

Boşuna yorulma gönül, sadece sevmek yetmiyor. Bu söz hakkında ne düşünüyorsunuz? Her cevaba +1

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sevdiğin kadar sevilmende gerekiyor. Ne yaparsan yap ne kadar seversen sev karşındakinin seni sevdiği kadarsın. Gerisi boş.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bu cevabı ben çok iyi biliyorum bende sevgilimi çok seviyorum ama birgün ayrılacağımızı düşünüyorum ailem onun ailesini sevmiyor

0|1
    0|0
    • Sevgilin iyi biri mi? Seviyorsan niye ayrılmak zorundasın ki. Tabi ki oda seni seviyorsa ...

• valla bilmiyorum kafam bu aralar iyice karışık

• hayr olsun ne diyelim. Dua et

• sevmek acı çemektir kendi kendine hayallere kapılmaktır...

0|1
    0|0
  • sadece sevmek yetmiyor bunu herkes yaşamıştır ben de yaşadım sonu nedense hüsran oluyor nedense oyun oynamak lazım onlar daha değerli oluyo peşinde koşturuyo gerçekten sevip sadık olunca ilgisi başka yerlere kayıyo

0|1
    0|0
    • Neden böyle . Neden bu kadar vefasız insanlar . :(

• aslında değilim ama şuan kötü bir dönem geçiriyorum diyelim

• Allah yatdimcin olsun. Zor biliyorum

• sadece sevmek yetmiyor belki ama

sevmeden de adam olunmuyor.

1|1
    0|0
  • sevmekten daha fazlasi gerek demek

0|1
    0|0
  • Evet doğru bir söz. O ilişki için çaba sarfetmek gerek. İnanıp, mücadele gerek.

0|1
    0|0
    • Mücadele ve çaba hep bir taraftan bekleniyorsa sevmek boşuna . İçinde yaşamak daha iyi değil mi?

• Evet zaten bir taraf oturursa diğeride emek sarfederse zaten meyve vermezki o ilişki. Emeğine yazık.Herşey karşılıklı değildir.

• sadece sevmek yeterdi diğer insanlar olmasa..

0|1
    0|0
    • diğer insanlar olmasa sevmek de olmazdı muhtaçlık olurdu bence

• engel teşkil edenlerden bahsediyorum herkesten banane.

• 3.şahıslar mı ? Gerçek sevenlerin arasına ne 3. ne 4. girebilir. İnsan severse Allahtan başka kimse o birlikteliği bozamaz.

Erkekler Ne Diyor 5

• evet yetmiyor bazen. karşındakinin düşüncelerinide anlamak çok önemli

1|1
    0|0
  • Aslında fazlasıyla yetiyor, ahh şu nefis olmasa..

0|1
    0|0
  • sevgi mucadele etmektir kalpte tutmaktır koşmaktır sarılmaktır kötü yanıda acı cekmektir

0|1
    0|0
  • Senin onu sadece sevmen ona bir şey ifade etmiyor demektir bu. :)

O senden güzel olmanı, onunla bir ilişki içerisinde olmanı vb. şeyler istiyor olabilir.Benim düşüncem. :D

0|1
    0|0
  • Bu saatte rakı olmaz, reflum var...

0|1
    0|0
Yükleniyor...