Ona güvenebilir misiniz yoksa korkar uzaklaşmaya mı çalışırsınız?

Cevapları bekliorum merakla :)

Uzun bi ilişkiden çıktınız ve hiç beklmediğinz bi anda karşı taraf bitirdi.. ondan baya bi zaman snra biriyle tanıştınız çok güzel/çok yakışıklı biri çıktı ve sürekli dışarda gezen biri ama sizi çok seviyo hemen güvenebilir misinz ona yoksa korkar uzaklaşmaya mı çalışırsnz bu da aynısını yapar mı diye cnku gidende çok sevmişti ;)

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• uzun bi ilşkiden sonra terkedilmek bni çok kırar onu untmak için ayağıma gelen frsatı kaçırmam heralde yada beni terkeden sevgilimi üzmek için denerim ama pek sağlıklı bi ilşki olacağını sanmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Uzun bir ilşkiden sonra bir de terk edilmişsem uzun bir süre hiç bir şey beni etkilemez...Hiç bir şey görmem ( Arabalar hariç...)

0|0
    0|0
  • ilaç her şeyin zamanıdır. veya tam tersi.

0|0
    0|0
  • Hemen güvenmem .Dikkatli davranırım .

0|0
    0|0
  • kafama göre takılırdım o an ne istersem o

0|0
    0|0
  • sakız daha alırım bakalım onun kısmetıne ne cıkıcak. iyi mi kotumu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Eğer hala unutamadıysam gideni ona bir şans vermem yani yara bandım yapmam ama eğer artık umut beslemiyorsam onunla ilgili beni seven birine ve kendime onu sevmem için zaman veririm, tanımaya çalışırım. Olur yanı varsa olur olmazsa olmaz. O da gider mi, herkes gider mi? gözüyle de bakmam. Beş parmağın beşi bir değildir çünkü.

0|0
    0|0
  • offf cok buyuk rısk. hanı hayatına yenı gırenın de sucu yok kı .sen ona guvensızlıkle baslayacaksın kesınlıkle olmaz desen de olur.. ben bıraz kafamı dınleyıp ara verırım ılıskı ınsanı yıpratıor cunku

0|0
    0|0
  • güvenmem ve o kadar yaradan sonra yakışıklılığa değil adamlığa önem veririm

0|0
    0|0
  • hemen güvenmem,adımlarımı dikkatli atarım,bir daha üzülmeyim,

0|0
    0|0
  • uzun bı ılıskıden sonra ben geçmıste kalmamıs guvenımı huzurumu kendı ıçımde saglamıssam baslarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...