Kendisi biraz savurgan bu bizim için sorun olabilir peki nasıl uyarabilirim

sözlüm biraz savurgan birisi bir çaya 10 tl verebilen evde kahvaltı yapmayıp buluştuğumuda bir kahvaltıya 30tl verebilen ya da ne bileyim saçma sapan şeyler için çok para harcayan birisi ben de diyorum ki dünyada o kadar aç insan varken böyle para harcaman her şeyin lüksüne kaçmak sence de kötü değil mi diye çok ince düşünüyorsun diyor evlendiğimizde çocuklarımız olacak ben onların her şeylerinin tam olmasını istiyorum tık parayı önlerine sererim diyor ben de her şeyin lüksü olsun demem ama tasarrufta ederim yani ama daha sözlüyken her vurup harman savuruyor parayı ben de diyorum böyle olursa nasıl olacak mesela atıyorum bir çiğ köfte yedik onun bile parasını bana ödetmez gurur yapar tamam gönlünden kopmuştur ama bazen gerçekten savurgan olduğunu düşünüyorum paraya önem vermem diyor bir keresinde gözümün önünde 200 tl yi yaktı sırf önem vermem dediği için..yani onun yanında ben cimriymişim gibi duruyor ama değilim nasıl anlatabilirim bunu ona

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• 30 liraya kahvaltıyı nerede buldunuz fakirler?..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Para bazen cok önemli olabiliyor mesela simdiden biriktirsek ilerde daha fazla paramiz olur daha rahat yasariz de .

Düsün iki tane ayni araba ama birinin fiyati iki kati hangisini alirdin de .

Gelecegimiz icin tasarruf edelim de .

0|0
    0|0
  • anlamaz ki o aç kalmadan...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah onu bir yoksullukla sınasında görsün parayı yere sermek neymiş. Elbette çocuklarına sahip çıkıcak ama o kadar yetim sokakta, şu soğukta bir parça ekmeğe muhtaç çocuklar, yetişkin yaşlı insanlar varken neden gidipte bir vakıfa bağış yapmıyo? Neden bir sadaka veripte ömrünü hayırla kılmıyo.? Sorsana bi? Dünya kadar paran olsada kalbin taş olduktan sonra hiçbişeyin anlamı yok.

0|0
    0|0
  • ne iş yapıyor?

0|0
    0|0
    • kaynak ustası öyle ailesi zengin falanda değil

• iyide biz birbirimizi çok seviyoruz zaten neyine şov yapma ihtiyacı duyuyor

• erkeklerrrr :)

Yükleniyor...