Hangimiz haklıyız.........?

sevgilim bana hiç mesaj atmıyor aradığı sorduğu yok hatta öyle gün oluyor ki o gün hiç konuşmuyoru bahanesine bakılırsa benım sınavlarım olduğu ıcın calısmama engel olmak istemiyormus halbukı oncedende böyleydi. ve bende artık onun davrandıgı gıbı davrandım soguk konustum uzak durdum bana mesaj attı ve dedı kı cocuk gıbı hareketler yapma trıp atma ben senın ıcın boyle yapıyorum olgun bayan gıbı dusun bıraz falan dedı..halbukı ben trip atmadım onun yaptıklarına karsın ıcımden eskısı gıbı davranmak gelmedi ve soguk davrandım trıp değıl bu benım yerımde hangı kız olsa coktan ayrılmıstı ama 2 senedir sabrediyorum ben. bende dedım kı ben bunca aılevı sorunumun arasında sınavlarımın arasında kendı sıkıntılarımın arasında herseyı bı kenara bırakıp senınle ılgılenıyorsam,senle geleceğim olup olmadığını bılmedığm halde sırf senın ıcın yasadığın sehre okul okumaya gelıyorsam boyle konusmaya hıc hakkın yok..o hıc ılgılenmıyor ama benım sureklı pesınden kosmamı askım canım dememı beklıyor boyle yaptığı ıcın kızmamamı beklıyor...hangımız haklı?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• 0|0
    0|0
  • hanginizin haklı olduğunun bir önemi yok... sonuçta evlenmeyeceksiniz bu belli...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...