Kız ve ya erkek hoşlandığınız kısı sevginizi kanıtlamanızı istese ne yapardınız?

sürprizler mi yapardınız çiçek mı alırdınız napardınız?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer sevgi kanıtlama cabasına gırmıssenız yanlıs yoldasınız geri dönün kız veya erkek karsındakının sevgisini hisseder gerek konusmayısla gerek ılgisiyle gerek şefkatiye belli eder bundan haric sevgi ıspatlama diye bir sey boş bir sözdür onun hareketlerınden konusmasından her seyınden ıspatlanır canım kardeşim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İspat nedir yahu zamanla anlaşılır bunlar :)

1|0
    0|0
  • Bunlar ispat mı? Ver adres yarım saat sonra çiçeği göndereyim sevgiyle ne alaka?

0|0
    0|0
    • pekala napardın onu paylasırmısın benm yazdıklarım öylesıneydı cevabı sız verıceksınız ve cıcek derken ufak jestlerden bahsedıyodum.

• ya ben bıseylerden vazgecmesını ıstemıyosam

• Valla en güzeli zaten.. Böyle şeylerin peşine düşme yaşa gör..

• Herkese davrandığımdan farklı davranırım o anlar :D:D:D

1|0
    0|0
  • ne yapmazdımki ... :/

1|0
    0|0
  • bi bok yapmam alahın olmadığını kanıtla diyen zihniyetleeş değer bir zihniyet kendisi.ayrılırdım acımadan...

1|0
    0|0
  • süprizler yaparak ya da hediye alarak sevgi kanıtlanmaz. gözlerinin içine bak orda kendini görüyorsan bilki seviliyorsun.

1|0
    0|0
  • Hiçbirşey yapmam, zaten öyle bir kanıt bekliyorsa beni tanımamıştır. Ayrılırım.

1|0
    0|0
  • çatıdan atlarım..

inanır :)

gerçi iş işten geçer

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ispat etmek zorunda değilim ister inansın isterse inanmasın paşa gönlü bilir

1|0
    0|0
Yükleniyor...