Eskı sevdıgını unutamayan bırısı , başkasının yardımıyla unutması mumkunmudur ?

aylardır bırınden hoşlanıyordum ve dun ilk defa bulustuk 2 senedır sevdıgım var bir çok kısıyle çıktım ama unutturamadı kararım kesın değil diyerek durust davrandı ve bende ne zaman verırsın kararını dedım oda belkı bugun belki yarın bellı olmaz dedı eger kararı olumlu olursa nasıl unutturacagım o eskı sevdıgını erkekleeeerrrr cevap verin .s ?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çivi çiviyi söker! Gezin dolaşın çovuklar gibi parka gidin adrenalin yapın biraz. Sallasın seni...

Piknige gidin agaca isimlerinizin baş harfini yazın böle sürüncemeli bişiler olsun !

Öp onu yuvarlanin cimlerde...

Bol bol sarılın

Unutma garantili yöntemdir haaa!

Bak olmazsa B planina geçeriz gene gel

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bırını unutmak ıcın bı baskasının duygularınla oynamak hayattakı en kotu seydır onu hıc yapma unutmak mumkun deıldır hatta ımkansızdır kımle cıkarsak cık sadece o kısının duygularınla oynamıs olursun unutamazsın izi hep kalır kucukken dustun dızın yara oldu ama gectı noldu izi kaldı askta byle bısey cok sewersın baskasına gıder ama izi sende heppp kalır aglarsın ondan baskası olmaz dersın geceler zından gunduzler acıyla gecer saga donersın o sola donersın o kurtulamazsın erkek eskı kısıyı cok sewmısse sen nabarsan yap UNUTTURAMAZSIN

0|0
    0|0
  • nasıl unutturursun bili omusun?

onu peşinden koşturarak...

onun için kolay kazanılan birşey olursan kesinlikle eskisinin yerini tutamazsın :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle unutmaz , evlense ,çocuğu bile olsa unutmaz.. çünkü şu an onun bir yarısı yok :(

0|0
    0|0
  • unutmaz diye bişe yok o kızdan daha mutlu edersin unutur gider o sana bağlı bir ömür aklında başkasıyla yaşamaz insan

0|0
    0|0
  • Unutulmaz kolayla aşkını başka bedende arama

0|0
    0|0
  • Başkasından yardım isteyebilir kişi, hele ki din kardeşinden.Yardımcın olam mı kız ?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hemen hoop diyip unutturulmaz zamanla alışır sana güzel vakit geçirirsiniz öyle yok olur hafızasından kalbinden

0|0
    0|0
  • Kimsenin yarabandı olmazdım ben yerinde olsam

0|0
    0|0
  • unutmaz :)

0|0
    0|0
  • değildir daha da batırır işleri

0|0
    0|0
  • ya böyle erkeklerle cikiyorsunuz ya birde bile bile anlamiyorum sizi

0|0
    0|0
  • Unutmaz, ben oyle biriyle 2 ay ciktim umut verdi birfen olmuo dedi ve gitti 8aydir ben boyle sap gibiyim unutamadim

0|0
    0|0
Yükleniyor...