Fenerbahçe sivaspor maçında hangi ilk 11 le çıkmalı ?

fenerbahçe ara transferlerde 1 transfer bile yapmadı bence iyi oldu kadromuz yeterli emenike ersun hoca görev vermesi halinde kasımpaşa maçında oynayacakmış emenike zaten iki kişilik forvet gibi o zamana kadar weboda dönmüş olur en iyi oyuncumuz alperde sivas ya da kasımpaşa maçında oynayacakmış onlar dönene kadar çok önemli maçımız olan sivasspor maçında fenerbahçe hangi ilk 11 le çıkması lazım?

bence:volkan demirel- gökhan gönül-b.alves-egemen-caner-mehmet topal-meireles(alper)-baroni-emre-kuyt-sow

böyle olursa sivası yeneriz

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Volkan

Gökhan Gönül-Alves-Egemen-Hasan Ali

Emre-Topal-Salih(Alper)

Kuyt-Sow-Caner

0|1
    0|0
    • herkez öyle düşünüyor bir tek ben mi yanlış düşünüyorum :)

• meirelesle baroni bu oyunda çok zor yer bulurlar ben olsam ikisinlede vedalaşırım

• baroni meirerelesten daha çok katkı sağladı bence

Kızlar Ne Diyor 2

• Sanırım Emenike dönmüş ama Holmen'i falan oynatmasın bence bir de Sivas karşısında kolay kolay galip geleceğinizi sanmıyorum büyük ihtimal berabere bitecektir

0|0
    0|0
  • fenerbahçe

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• forvete sow un yanına kuyt olacak büyük ihtimal. kuyt ın bölgesine caneri kaydırmalı canerin bölgesine de hasan ali konulmalı. orta sahaya meireles kulübeye yerine topal emre öndede baroni olmalı

0|0
    0|0
  • mert-gökhan-alves-egemen-hasan ali-topal-emre-baroni-kuyt-caner-sow

0|0
    0|0
    • solbeklerde ne hasanaliye ne kadlece güveniyorum caner sanki daha iyi ortasahamız kalabalıklaşır daha iyi pas yaparız

• bu aralar çok kritik maçımız var yinede salih önemsiz maçlarda oynasın :)

• eskısehır macında holmen yerıne salıhı oynatabılırdı :)

Yükleniyor...