Sevgililer Günü İçin Ne Hediye Aldınız ya da Alıcaksınız?

Ne hediye aldınız ya da alıcaksınız? Ve ogün için planınız ne? Ne yapmayı düşünüyosunuz ogün?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilim var sevgililer günüde yaklasıyor hediye almadım almıcamda galiba ayrılıcaz gibi duruyor :( 3 gündür konusamıyorzu sıkıntılarının oldugunu söylüyor yalnız kalmak istediğini söylüyor ama ben bu durumdan skıldım artık sanırım bizim ilişkimiz yürümüyor ya

1|0
    0|0
    • Düzelir inşallah :(

• düzelmesini cok istiyorum cok seviyorum uızun zamandır aşkı bu kadar kendime yakın hissettim ama değişik bir tip beni her açıdan baskı altına alıyor ama kendisi baskı altına girince kıameti kopartıyor birşey söyleyince üzüüyor aglıyor trip atıyor ama bilmiyorum işte zaman verdim bekliyorum bir karar vermesini isticem devam ya da tamam diye

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendime forma hediyesi alacağım. Sonra da kendime yemek ısmarlarım. Hayat bana güzel valla :)

1|0
    0|0
  • ben sevgilim olmadığı için o gün tek başıma eyvah eyvah 3 keyfi yaşamak istiyorum..

0|0
    0|0
  • hele o gün gelsin bir

0|0
    0|0
  • sevgilim yok ama 2 tane kız arkadaşım var onlara alcam bir tanesine kolye bir tanesine bileklik ve 2 tane yüzük gümüş tabi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• nişanlımla ikimizin resmi olan duvar saati yaptırdım .

ömrünü tüm zamanını benle bir geçirsin diye .

0|0
    0|0
    • al ömrümü koy ümrünün üstüne şarkısını yaptır alarm ayarlayınca o çalsın nasıl fikir :)

• yok öyle bir şey olmuyo . benim ortağımın stüdyosu var .

herşeyiyle ben ilgilenecem saatin .

arkayada yaz senden vazgeçmem diye

müslüm babaya bağlasın :)

Yükleniyor...