Erkeğin isteklerini karşılayan kız mı daha değerlidir karşılamayan mı daha değerlidir ?

Sevgilim benimle birlikte olmak istiyor ama ben istemiyorum en azından erken olduğunu düşünüyorum ama uzun ve ciddi bir ilişkimiz olsun istiyorum sizce onunla olursam mı bana daha çok degger verir ve kıymetli oluruum beni sever yoksa olmazsam mı daha çok kıymetli olurum peşimden koşar beni ister ? Napmalıyım beni hep sevip değer vermesi sıkılmaması için hangisini seçmeliyim ?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kuku kullanım kılavuzunuzu bayinizden istemeyi unutmayınız.

Pazar günleri 4 tam sayfa bulmaca ekimizi de beğeneceğinize emin olabilirsiniz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Hiç bir şeyin garantisi yok..erkek sahip olduğunu düşünmeye başladımı işin zor çünkü o rahatlığı ona verirsen gevşeyecektir.bence ilişkiye girme gerçekten seni sevene kadar.

1|0
    0|0
  • İlişki bir tarafın alacağı karar değil. Erken olduğunu düşünüyorsan bunu söyleyeceksin, o da saygı duyacak. Bu kadar basit. Çok sıkışıyorsa mastürbasyonla yatıştıracak, ayıp bir şey de değil. Gerçi hastalıklı kafalara göre mastürbasyon "eziklik", kız arkadaşı yalan dolanla cinselliğe sürüklemek "erkeklik" "çapkınlık" "karizmatiklik" oluyor ya, neyse...

0|0
    0|0
  • seni seven ve sana değer veren insan senin düşüncelerine saygı duyar ve ona göre davranır... diğer türlü kullanılırsın... onun koruyacağı birşey yok, senin var... akıllı olun biraz...

1|0
    0|0
  • seninle kendi cinsel ihtiyaçlarını tatmin etmek için birlikte olan biri ise. adam gibi durur ve sıkılmaz. herşeyin zamanı var.

0|0
    0|0
  • SAkın beni sevsin, değerli görsün diye öyle birşey yapma.Beklemeyecek olan zaten gider.Üzüntü müzüntü hikaye giderse gitsin ne için benle olduğu belli oldu dersin.Ve aslolanı beklersin

0|0
    0|0
  • erkeğin her istediğini yapan herşeye evet diyen kızlar bence zavallıdır.

0|0
    0|0
  • sakın yapma ayrıl hatta bir erkek düşünecek aga ben evlenmeden ölürsem bu kız ne yapar ne eder bu halde diye.Adam olmaz bunlar.

0|0
    0|0
  • hafiften haafiften elektirği vercen ama beraber olmuycan daha çok bağlancak sana

0|0
    0|0
  • sonucu ne olursa olsun onunle birlikte olma sakın

0|0
    0|0
  • Çok uzun cevabı bunun...

Hmmm sen yapma daha olmamışsın...

0|0
    1|0
  • kaybetmeyim dersen bir şeklde ileriye kaçmadan isteklerini karşılamalısn

0|0
    0|0
  • Hocam elleş ama verme.

Kudursun vereceğin zamanı beklesin.

Evlenene kadar sabret de.

Lan ne meraklıymışlar.

Benim mi erkekliiğim farklı anormal yoksa onlarınki mi anormal anlamadım.

0|0
    0|0
  • kişilikle alakalı şeyler bunlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Erkeğin isteklerini karşılamak mı karşılamamak mı sorusuna cevap arayacağımız yerde, kadınların isteklerine saygı duyan bir erkek aramak daha mantıklı geliyor bana..

0|1
    0|1
  • O sıkılmasın, daha çok sevsin diye uğraşırken kendini sıkıyorsun güzelim bu düşüncelerle nasıl yaşanır ilişki

0|0
    0|0
  • İsteğe gör değişir. Kız herşeye burun sokmamalı.

0|0
    0|0
  • aynen gösterecen vermicen:D

0|0
    0|0
  • Bence izin verme istediğini verdiğin zaman seni bırakır :)

0|0
    0|0
  • gösterip vermeyen değerli olur.

1|0
    0|0
Yükleniyor...