Gizli olmanın mantığı nerede? Sitede tedavi edilmesi gereken kişiler varsa ilk onlar olmalı.

Kırıldım, ve bir o kadar matlaştım..

Zayıf bir gölge yerini soğuk düşüncelere bıraktı.

Eski ben daha da filizlendi dalında, daha büyüdü. Daha katı, saf ve acımasız.

Ve daha efendi, daha kin ve daha umursamazlık dolu.

İyisi mi, dinle beni.

Daha şimdiden okumaktan sıkılan okuma acizi. Çıkış sol tarafta. Kendi ucuzluğunu da al, parmak uçlarında yükselerek çok ses çıkarmadan git buradan.

Senin o boş kafandan çıkan yan yana dizilmeye çalışılmış fikirleri benimsemiyorum.

Değerini düşürme bu yazılanların arkasındaki gerçekliği.

...

Dinle çocuk.

İnfra Gizlilerden nefret ediyor.

Bu yüzden onların beyin nöronlarının içini tükürükleriyle bozacak.

Söyle bana, bu öz güvensiz yaratıklar hakkında neler konuşmalıyız?

En iyisi ben konuşayım sen dinle olur mu, ha ufaklık?

Gizli olmanın mantığı nedir?

Senin karakterini gizleyen bir 'nick' varken sen inadına inadına o nickin de üstüne neden bir nick daha geçirirsin?

Madem bir duruşun yok, bırak bari nickin duruşunu korusun.

İnadına inadına neden o nickin de üstünü kaplayıp, kendi benliğini yansıtan bütün her şeyi silerek onu 'Gizli Kullanıcı' adlı kelimelere bırakırsın?

Neden korkaklığını bu kadar çok gözler önüne serip, fikir aşılamaya çalışan bir zihniyetsin?

Sen kendin bile bir nick olan 'takma adının' önünde yazdıklarının arkasında duramazken, bana fikir aşılamaya mı çalışıyorsun?

Kendi yazdığın şeylerin arkasında duramıyorsun lan sen daha.

Neyin nesi bu görüşler?

Neyin nesi bu yazılanlar, çizilenler?

Kimin sesi bu ağızdan çıkanlar?

Basit bir nickin bile arkasında duramayn korkak bir tavuğun ötüşleri bunlar.

O halde neden sana saygı duyayım?

'Gizli Kullanıcı' adıyla ortaya laf atıp kaçan bir zihniyetten ne beklemeliyim?

Söylediklerinin arkasında kese kağıdıyla dolaşan bir yüzün neresine bakıp konuşmalıyım?

Nerenle muhattap olmalıyım?

Yüzünü göremiyorum çünkü.

Söylesene, senin neyine hayran olmalıyım?

Gizliliğine mi?

Aoooww. Bravo ya. Çok iyi saklıyorsun kendini.

Ama şimdi bana fikirlerinin arkasında durabilen bir kişi lazım.

Onları söylerken yüzüne kese kağıdı geçiren bir zavallı değil.

Sana bir şey söyleyeceğim.

Hiç dikkat ettin mi?

Gizli olup da adam akıllı bir şeyler yazanı gördün mü sen?

Kusura bakma ama ben görmedim.

Sizin o kurduğunuz cümleler gülünç ötesi. Tıpkı karakteriniz gibi..

Cümleleriniz de basitlik ve zavallılık kokuyor.

Basmakalıp yazdığınız birkaç cümle yığını olan paragraflarınız tek bir cümle ile alt edilebilir.

Ucuzluğunuz gözler önüne serilebilir.

Seni bilmem ama ben şu ana kadar Gizli olup da mantıklı şeyler yazanı görmedim.

Yazılanlar da sizin gibi içi boş.

3 kuruşluk fikirleriniz bir çiklet ile takas edilebilir.

Şunu bilmeni istiyorum.

Bana fikir aşılamak istiyorsan eğer, o yüzündeki maskeyi çıkarıp adam akıllı onurunu koruyabilmen gerek.

Ama sen bunu yapmaktan acizsin.

Öyleyse seni neden önemseyeyim?

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• Gizli olmayinca o ettigi sozu sonta uyeler onun yuzune vuruyor. Birbirine laf sokuyorlar. Uyeler birbirine engeliyor. Insanlar gerck dusuncelerimi veya sorularini kpyumca o uye damga yiyor. Evet sacma gelebilir ama gizli sorana degil onun dusunce ve sorusunu yuzene vuran mantigi ilk once tartisilmasi gerek. Bu tek sanalda degil gunluk hayatimizdada gercek dusunce ve sorularimiz sonradan yuzumuze vuruluyor. Bu bir piskolojik baskidir ve insanlarin cahil bakis acislari

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• açıkçası gizli olup olmamayı takmıyorum ..dediğin gibi sonuçta bir nick var zaten ancak siteye böyle bir şey koymuşlar kullanırım çünkü kullaknılmak için konulmuş izlemek için değil...mümkün olduğunca gizliyi kullanıyorum ama şu an olduğu gibi izin vermedikleride de kaçmıyorum yani karşımdakinin tercihi aslında gizli olup olmamam

1|0
    0|0
  • kişinin kendi hakkı bu.gizlenir gizlenmez.kime ne?

1|1
    0|0
    • Ben sana mantığını sordum, bunu değil. Şimdi yorum yapmadan önce bir kez daha düşün.

• gizlilik konusunda saplantılı olmayı da gereksiz görüyorum üstüne alınma ama.

• Saplantılı değilim, soracak soru bulamadım. Çok canım çekti bir soru sormak. Hah.

Her neyse.

İyi günler.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bugüne kadar hiç gizli olarak soru sorup, cevap vermedim, ama "gizli kullanıcı"lara kafayı takacak kadar da manyak olmadım...

...açıkçası tuhafsınız bu bakımdan...

1|0
    0|0
    • İleri seviye manyaklık derecelerim vardır, doğrudur.

• ne alakası var oraya butonu koymuslar ıster gızlenır ısterse gızlenmez ona kalmıs

1|1
    0|0
Yükleniyor...