Fenerbahçenin puan kaybettiği hafta galatasaray 6-0 yendi gerçekten şike mi vardı maçta

bursaspor gs maçında şike olduğunu tetikliyor çünkü bursaspor top oynamadı

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Şike yapacak olsak önceden yapardık.Fark 10 sayıya çıkmadan önce..Taraftarlar takımı topa tutmadan önce.Ya da bir kaç sene önce küme düşmek üzereyken..Düşüşte olmayı göze alıyo yine de şike yapmıyo Galatasaray.Fener yüzünden her galibiyeti şike sanar oldu millet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 2.bir Ahmet Çakar muhabbetine döndü bu ortam o maçı izleseydin hakkıyla aldığımızı anlardın nasıl oynadığımızı adamları nasıl oynatmadığımızı anca Galatasaraylılar anlar zaten sizin gibi şikeci takımın beyinsiz taraftarından ne beklenir zaten

0|0
    0|0
  • Bursanın yediği gollere bakılırsa var gibi. Ama Allah bilir tabi. Sonuçta ben her kazanılan maç sonrası şike mi yaptınız diyenlerden değilim :)

0|0
    0|0
  • lem ne zaman galip gelse şike diyorsunuz utanın

1|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 9

• Şİkebahçe satmıştır maçı, timsahlar yapmaz öyle şey.

1|0
    1|1
  • şike olduğunu sanmıyorum gs iyi takım bursanın 6 yemesi biraz garip oldu ama bence sonuç normal ayrıca gsnin kazanması birşey ifade etmiyor çünkü bundan sonra zor maçları var ve sıkışık bir fikstürde oynayacaklar.birde bu benim fikrim tabi mancini iyi bir hoca değil ve son olarak fenerbahçe haftada bir maç yaptığı için şanslı ve %99 şampiyon olacak.

0|0
    0|0
  • eğer şike olsa. inceden ayar verilir. böyle bariz skor olmaz. gsnin averaja ihtiyacı yok. 2-0 yenseydi kimse bu durumu böyle değerlendirmezdi. o seyircinin önünde o futbolla kazanmak şike göstergesi değildir. şike belgelerle ispatlanır. maçı izleyerek değil.

0|0
    0|0
  • bursaspor fenerbahçenin şampiyon olmasını istemez çünkü bir zamanlar rakibimizdi 2011 de bursa ile berabere kaldığımızda oyuncuları çıkıp trabzonspora borcumuzu ödedik demişti. o yüzden bursaspordan ve galatasaraydan beklerim. ama daum un haberi yoktur

0|0
    0|1
  • Kişi karşısındakinide kendi gibi sanarmış başka söze gerek yok.

0|0
    0|0
  • bursaspor Türkiye ligi takımı Galatasaray şampiyonlar ligi takımı sonuç çok normal 6-0 ile 1-0 arasında fark yok kupa verselerdi o maçtan sonra hiç unutmazdım ama 2 gün sonra sor unutmuşum bile bize öyle bursasporlar fenerle bjk ile gelmeyin manchesterle juventusla realle schalkeyle gelin

0|0
    1|2
  • bursaporun yediği golleri görünce insanın aklına şike geliyor

1|1
    0|1
  • bılmem

.

0|0
    0|0
  • eskişehirde feneri şikeyle yendi ozaman demi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...