Bayanlar kadınsılığınızı, seksiliğinizi ön plana neden çıkarırısınız ?

herkes için değil ama bunu kullananlara sorum neden kendınızı topluma bır gruba bır yere kabullendırmek için bu yola başvurursunuz ?

0|0
9|4

En İyi Erkek Görüşü

• müdür çıkarsınlar ya.

paspal paspal gezmesinler.

şıkır şıkır gezsinler

yakışıyor hatunlara.

0|1
    0|0
    • çıkarsınlarda sonra cok rağbet görüyorlar bu sefer küçük büyük dağları ben yarattım modundan çıkamıyorlar

• onu erkekler alaşağı ediyorlar. :)

• alaşıgı eden vardırda sayılı genelde herkes versın dıye katlanıyor :) onlarında tavan yapıyo

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben çıkarmam , çıkarmadım .

Bağzı hemcinslerim seksiliklerini kullanmayı iyi bilirler , onlardan olmadım hiç .

0|1
    0|0
  • Ben gizlemeye çalışıyorum :/

0|1
    0|0
  • Bazisi tum ilginin ustunde olmasini ister bazisi sadece hoslandigi adamin dikkatibi cekmeye calisir bazisi bir peynir cesididir bazisi da eaki sevgilisi oralardaysa intikam icin yapar :D

0|0
    0|0
  • böyle bir amaç içerisinde değilim. Giyimime ve güzel görünmeme özen gösteririm ama bunu seksi olmak için yapmam.

0|0
    0|0
  • Böyle bir amacım yok bir bayanın güzelliği yeter.Bence bir bayan güzelse kendini seksileştirmeye çalışmasına hiç gerek yok.

0|0
    0|0
  • Kendimi beğenmek, beğenilmek için :)

0|0
    0|0
  • gerçekleri saklamak her zaman kolay olmuyor da ondan

0|0
    0|0
  • evt birde başörtülü olup bunu yapanlar çok ucuz gözüküyorlar kalitesini düşürüyorlar

0|0
    0|0
  • başka bir artısı olmadığından... çok var çevremde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sadece kadınların yaptığı bir şey değil ki

Abazalar etrafta o kadar fazlaki dişiliğini kullanmalarına bazen gerek bile kalmıyor

sistem otomatiğe bağlanmış durumda

0|1
    0|0
  • ön plana çıkarayım deyip de rezil olanlar da var göz zevkimiz bozuluyo.

0|1
    0|0
  • O bazılarının nefes almaması tercihimdir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...