Fenerbahçe ile galatasaray arasında Şu an 7 puan var ama fenerbahçe Şu an 3.5 atıyor korkudan sebebi nedir :P

fenerbahçe ile galatasaray arasında Şu an 7 puan var ama fenerbahçe Şu an 3.5 atıyor korkudan sebebi nedir :P

7 nin yarısını şimdiden hisdiyo ondan mı 3.5 atıyo olabilir :))

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• sen git uyu ya sabah sabah soruya bak

0|2
    0|0
    • ne uyuması iş güç sahibi adamız :)) gurbanlrın olurm

• ı ıhhh işe yaramaz:D hadi kolay gelsin iyi çalışmalar sana:)

• hey yavrum hey yaptıklrımı bir bilsen şu lafı demez bana tek kelime olarak gurbanlrın olrum derdin deeeee :))

Kızlar Ne Diyor 1

• Galatasaray'ın ezici üstünlüğü ortada biz hep söylerim Galatasaray bitti demeden hiç bir şey bitmez diye onlar da biliyor ki Galatasaray'ın yapamayacağı bir şey yoktur diye korkularını normal olarak görüyorum ve puan farkı daha da aza inecektir zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Chelse galatasaray icin rahat bir yatak su ve sabun hazirladigini borsaya bildirdi.

Cok acitmadan halledeceklerini soylediler.

0|3
    0|0
    • sondakika : peçeteyide buzgibi nin tutacağını bilidrdiler tecrubeli brinin varlığı extra güven ve motivasyon katacağını söyleyen yönetim :P

• Tabi olur galatasarin icine bosalmasinlar ahahahaha

• dışarı taşanlrıda sen temzlrsin elinemı yapışacak :P

• 7 puan fark var ve Cimbom uc kulvarda yarisiyor :) Fener bence cok rahat ben Cimbomluyum ama bu sene sampiyon olucagimizi sanmiyorum

0|0
    0|0
  • oldu biz kalkalım o zaman

0|2
    0|0
  • Doğru söyle Facebooktamı gördün Twiterdemı .D

0|0
    0|0
  • Sadece güldüm.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe'nin 3,5 attığını sanmıyorum.Tanıdığım birçok Fenerli gayet rahat ve şampiyonluktan emin.

Not:Beşiktaş'lıyım

0|0
    0|0
  • insanlar nasil eğleniyor ya kiskaniyorum valla

0|0
    0|0
  • Önce uyu sonra 18 yaşını doldur tekrar 'soru' sorarsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...